reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
@Ana650 bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Myślę, że musisz dać sobie czas na zaakceptowanie tego, żebyś mogła się w pełni cieszyć maleństwem, które z Tobą zostało.
Mieszkam w Skierniewicach :)
@Magddaa88 jeszcze nie myślałam dużo na temat porodu ale skłaniam się ku temu, żeby rodzić w szpitalu w Brzezinach. Mam bliżej niż do Łodzi i słyszałam same dobre opinie na temat tamtego oddziału ginekologii i położnictwa.
Ja też od tygodnia czuję bąbelki w podbrzuszu ale nie jestem pewna, czy to dziecko czy moje wiecznie bulgoczące jelita ;)

Gosik ja lezalam w Brzezinach w poprzedniej ciazy w 21t. z powodu boli brzucha. I była że mną dziewczyna wlasnie że Skierniewic, która urodziła tam synka przez Cc no i niestety podczas porodu nacieli dzieciaczkowI główkę I normalnie musiał mieć 2 szwy także tego :/ bylam ostatnio u fryzjera i sie tez roznych historii nasluchalam. Moja bliska koleżanka pomimo to urodzila tam synka i wszytsko ok. Na pewno chwala tam położne. Co do lekarzy to bardzo na nich się zawiodłam.
 
@Ana650 bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Myślę, że musisz dać sobie czas na zaakceptowanie tego, żebyś mogła się w pełni cieszyć maleństwem, które z Tobą zostało.
Mieszkam w Skierniewicach :)
@Magddaa88 jeszcze nie myślałam dużo na temat porodu ale skłaniam się ku temu, żeby rodzić w szpitalu w Brzezinach. Mam bliżej niż do Łodzi i słyszałam same dobre opinie na temat tamtego oddziału ginekologii i położnictwa.
Ja też od tygodnia czuję bąbelki w podbrzuszu ale nie jestem pewna, czy to dziecko czy moje wiecznie bulgoczące jelita ;)
Jeszcze dodam, ze w każdym szpitalu czasami dzieją się różne historie. I jeżeli zaczelaby się akcja porodowa I byłabym się że nie zdążę do Łodzi to jechalabym oczywiście do tych Brzezin bo są najbliżej. Więc nic nigdy nie wiadomo ja mam termin na 7.05 może się tam spotkamy ;)
 
Wiecie czy odezwała się kari? Pisałam do niej na fb ale nie odpisała. Widziałam że byla na forum o 15... martwie sie o nią
 
Gosik ja lezalam w Brzezinach w poprzedniej ciazy w 21t. z powodu boli brzucha.
Ja mam bóle od początku ciąży, co doprowadza mnie do obłędu. Początkowo pobolewało jak na okres ale od jakiś 2 tygodni doszły tak jakby delikatne skurcze i kłucia. Czuję jak się wszystko tam napina i twardnieje. Ginekolog mówi, że jest ok ale nie umiem zaufać lekarzom i się strasznie denerwuje. Mój poprzedni lekarz, do którego chodziłam prywatnie, w szpitalu po moim poronieniu udawał, że mnie nie zna (pozostawię to bez komentarza :( ), a obecny lekarz traktuje jak histeryczkę.
O porodach i opiece poporodowej w Skierniewicach już krążą legendy, które niestety w większości są prawdziwe. Co do szpitala w Brzezinach, ja słyszałam raczej dobre opinie ale wiadomo, że to zależy od tego na kogo się trafi.
Ja mam termin na 29 kwietnia i mam nadzieję, że doczekam do niego bez żadnych problemów. Najchętniej przyspieszyłabym czas, żeby była już połowa maja. Myślałam, że najtrudniejsze jest zajście w ciążę ale teraz już wiem, że te 9 miesięcy to będzie dla mnie trauma :/
 
Gosia mnie tez brzuch pobolewa teraz Ale mniej niż poprzednio. Chyba macica już przygotowana do kolejnego rozrostu ;) I wogole wydaje mi sie, bo w szpitalu nie wiedzieli wtedy, ze te moje bóle brzucha to przez jelita. Jednak wszytsko wolniej dziala jeszcze ja w prenatal duo jem to żelazo, dieta u mnie dramat I to brzuch pobolewa. A tam wszystko blisko się znajduje.
 
Ja akurat uważam że ból jelit A macicy jest zupełnie inny. Zawsze je rozrozniam.
Mój brzuch też doskonale pamięta stan ciążowy ;-) teraz po porodzie ostro wracam do treningów by brzuch jako tako wyglądał ;-)
 
W sumie nie czuje różnicy między badaniami teraz A kiedy miałam 31 lat :). U mojego synka w grupie przedszkolnej nie ma mam po 20- stce- wszystkie bliżej 35- tego i 40- tego roku życia :). Ja mam sporo koleżanek rodzących w tym wieku- zarówno pierwsze jak i kolejne dzieci. Koleżanka starała się 19 lat...I w styczniu urodziła w wieku 42- lat. :)
Ja wam powien ze ja jak zaszlam w 1 ciaze mialam 18 lat urodzilam majac 19 i zaszlam za chwile w kolejna ciaze i wtedy to ja sie czulam jak ufoludek. Te spojrzenia ludzi, obgadywanie ze gowniara zrobila sobie dziecko a za chwole drugoe itp. Nie ma co sie przejmowac bo ludzie zawsze patrza dziwnie.

:) Miałam usg w moje 30 urodziny i taki mi malutka prezent zrobiła. Machała do mnie obiema rączkami tak, że udało się paluszki policzyć. Cudowne uczucie :D
piwkny prezent ,

Ja mam 20 [emoji4]
o kurcze bez obrazy ale myslalan ze jestes starsza. Nie wiem nawet dlaczego ;)
Ja mam.27
 
reklama
To prawda ludzie zawsze widzą i gadają swoje. W ciąży z Helenka cały czas słyszałam.coś o 500 Plus. Teraz myślę że jak brzuch będzie większy i będę z dwójką i brzuchem iść to w ogóle będzie gadanie...
 
Do góry