reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Jak fajnie po całym dniu przeczytać co u Was :) tak próbowałam się połapać ile nas tu jest i nie udało mi się wiem już że są osoby z Niemiec, UK, Norwegii i to by było na tyle :) jadąc na urodziny siostrzenicy zabrałam rodziców i zjedliśmy pyszny obiadek w Krakowie. Cieszą mnie dni kiedy nie muszę gotować w domu :)
 
reklama
@Ags8620 nie biorę żadnych probiotyków, w witaminach które łykam jest dość duża dawka witaminy D3 (2 tys.), ale zapytam na wizycie mojego gin co o tym myśli bo ostatnie problemy z trawieniem mnie wykańczają.
 
@Ann_ mieszkam od Krakowa jakieś 40 km :) urodziłam i wychowałam się na Śląsku, potem kilka lat w Norwegii. Mam lekarza prowadzącego w Krakowie i tam też chce urodzić :)
 
@Ags8620 nie biorę żadnych probiotyków, w witaminach które łykam jest dość duża dawka witaminy D3 (2 tys.), ale zapytam na wizycie mojego gin co o tym myśli bo ostatnie problemy z trawieniem mnie wykańczają.
Też mam ogromne problemy z trawieniem. Przed ciążą też miałam wzdęcia, czasami niestrawność i mam nietolerancję laktozy. Ale travisto, zioła i czasami na wieczór kieliszek wina ;-) jakoś te trawienie wspomagały. Teraz w ciąży przez hormony jest 100 razy gorzej. Od początku ciąży schudłam 10 kg. Ból żołądka, wzdęcia, prawie wszystko źle trawie. Doktor pozwolił brać mi espumisan i pić mięte. Trochę pomaga, ale bez szału.
 
Dziewczyny muszę coś wam powiedzieć..
Strasznie mam zatkany nos i od Kilku dni używam kropli Nasivin przepisał mi je ostatnio lekarz gdy byłam chora na początku ciąży czytałam gdzieś na forum ze dużo dziewczyn je używało i ze one działają miejscowo.. ale ja mam jakieś wyzuty sumienia ze mogę tymi kroplami zaszkodzić maleństwu..
 
reklama
Marta, a czy jest coś co cię nie martwi/stresuje? [emoji6] poczytaj sobie może co nieco o ciąży i tym z czym ona się wiąże bo troszkę przesadzasz ze wszytkim mam wrażenie. Martwi cię, że masz nudności, nie masz apetytu, lub masz apetyt na dane potrawy, masz zatkany nos... Każda z nas ma różne objawy jedna takie drugie inne. Ja też mam zapchany nos od pierwszego tygodnia kiedy dowiedziałam się o ciazy.
Pierwszy lepszy wynik z wyszukiwarce : „W czasie ciąży można bez obaw stosować krople na bazie roztworu soli, a także zwykłe krople lub spraye do nosa dostępne bez recepty.”

Piżama czy koszula do karmienia to coś co wydawało mi się zupełnie zbędne do szpitala a potem się męczyłam i cudowalam [emoji6] muszę dopisać do listy żeby kupić tym razem. Tak samo stanik do karmienia kupował mi dopiero Krzysiek kilka dni po porodzie bo piersi w ciąży wcale dużo mi nie urosły i wydawało mi się, że nie możliwe jest ze będę potrzebowała inny rozmiar [emoji12]
 
Do góry