reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Just no właśnie to jest pytanie. W moim przypadku to chyba wszystko by zależało od stopnia wady. Kiedyś myślałam, że żadnego bym nie usunęła. Ale teraz jak pomyśle o dziecku które nie jest w stanie godnie żyć to mi serce pęka. Oczywiście nie byłam nigdy w takiej sytuacji więc nie mam pewności o bym zrobiła.

Violett no właśnie on zawsze był takim umiarkowanym fanem. Mecz raz w miesiącu może dwa. Ale od miastostw świata on zaczął grać na zakładach i nie umie odpuścić, eh nie chce i się nawet dyskutować.

Ana650 ja bralabym więcej magnezu ale mi nic nie twardnieje jeszcze. Tylko dobrze popatrz jaką dawka jest w jednej tabletce, a jakie jest zapotrzebowanie dla ciężarnej. Bo czasami są takie, że musisz brać 3 tabletki na raz żeby dostarczy odpowiednią dawkę.

Just ja gm robiła. Też słabo stoję z robieniem tortów. Jednak pominealabym ta dekorację. To wygląda na za dużo niezdrowego cukru. A sama masa i biszkopt myślę że będzie smaczne i proste.

A miałam jeszcze napisać że Nikos znowu płakał jak to zostawiłam. Ale był już 45 minut i pani mówiła że znowu lepiej niż poprzedniego dnia. Prawie nie płakał. Jak przyszłam ładnie się bawił i robił śmieszne miny. Podobno bawi się cały czas tylko modelina [emoji28] no ale najważniejsze, że nie płacze. Na inne zabawy przyjdzie czas jak sie oswoi. Ale ulga. Wiem że będzie pewnie jeszcze trochę płakał przy zostawianiu, ale najważniejsze, że jest lepiej [emoji846]
 
reklama
Rossiczka NiFTY nie jest warty uwagi w porównaniu do tych Testów Wolnego Płodowego DNA jak np Harmony. Ceny chyba podobne.
 
Rossiczka NiFTY nie jest warty uwagi w porównaniu do tych Testów Wolnego Płodowego DNA jak np Harmony. Ceny chyba podobne.
Mi się wydawało że Nifty też sprawdza ccfDNA. teraz zobaczyłam że NIFTY W Polsce już nie ma , a zastąpił test SANCO. Analogiczny do Harmony. Kilkaset złotych różnicy. Pamiętam że moja znajoma NIFTY robiła i miała określoną płeć etc
 
Ann mnie raz tak stwardniał, moze bierz magnez? Przy blizniakach ma pewno mozesz odczuwac wiecej bo macica pewnie rozciaga sie dwa razy szybciej.

Dziewczyny ktoras z was robila taki tort?
Link do: Tort z kremem milky way
Chcialabym zrobic Marcelikowi na urodziny ale jestem totalnym kuchennym beztalenciem. Nawet do konkursu ma najgorsza kucharke nie wzieliby mnie bo na wstepie pewnie zgubilabym przepis [emoji23] nie no żartuje, czasem cos mi wyjdzie. Ale powiedzcie mi czy warto? Czy lepszy gotowiec?
Kochana ja zawsze robie torty sama. Jakoś gotowce mnie nie przekonują. Z tego konkretnego przepisu nie robiłam ale dekoracyjne robiłam. Taki na 2 urodziny córki. Cukru masa ale jestem zdania że raz na jakiś czas można tym bardziej ze moje dzieci jakoś bardzo słodyczowe nie sa. Z przepisu nie wydaje się jakis trudny do zrobienia ;)

Dziewczyny, czy któraś z Was też ma brak apetytu? Nie mogę się zmusić do jedzenia i przez to słabo się czuje;/
ja niestety nadal mam mdłości i wymiotuje wiec to jedzenie nadal umiarkowane chociaż jem trochę więcej niż na początku. Mogłabym pochłaniac owoce kilogramami.

Dziewczyny ja wam powiem ze w 1 I w 2 ciąży wogole nie mialam badań prenantlanych. Byłam tak młoda ze sama jakoś niewiele o ciąży czytałam o moją gin powiedziała żeby zrobić w tym i w tym okresie usg no i lekarz który robił ( moja gin nie robiła usg) pomierzyl dokładniej dzidziusia ale bez szału. Wtedy nawet nie wiedziałam że robi się też testy z krwi.
 
reklama
Do góry