reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Dziewczyny, a jak to u Was z wagą wygląda? Mi nagle w 8 tygodniu waga skoczyła w górę o 1kg, później do 15 tc wszystko stało w miejscu i 2 dni temu znowu pik o 0,8kg w górę.
 
reklama
ja pamiętam jak w pierwszej ciazy długo nic nie kupowałam "bo szkoda kasy na kilka miesięcy" aż w grudniu wyglądałam jak pomoc domowa (urodziłam 1.04) :p I mąz mnie zabrał na zakupy. Kopiliśmy kilka raptem rzeczy. Tez z normalnych sieciówek nie z działu ciążowego. Od razu inne samopoczucie. Teraz juz kupuje na początku ciązy bo dłuzej się ponosi :p

@justjestem ja wczasie karmienia nie jadłam nabiału. Jakieś niewielkie ilości od czasu do czasu. Nawet femal tiker piłam z mlekiem migdałowym :) Teraz byłam u dietetyka, aby pomógł mi ogarnąć dietę w ciazy bo nie radze sobie. To powiedziała że brak nabiału to nic złego w ciąży ani w czasie laktacji. Wiem tez że w czasie laktacji były dietetyk mi zle diete ułożył, za mało kaloryczna i dlatego z dnia na dzień się zasuszyłam ... więc teraz zostanę z ta na dłuzej
 
@roki_1991 -każda strata jest straszna i niesprawiedliwa ale właśnie o to ogarnięcie dla dziecka w domu mi chodziło. @Juustiik2607 może ale to tak jak napisalaś-tylko prawdopodobieństwo. U mnie w usg ryzyko wyjściowe było wysokie z powodu wieku- po usg przeskoczyło na średnie (usg było dobre)- A wyniki pappa mimo właśnie mojego wieku wyszły z ryzykiem małym.
Cudownie, że z Twoim maleństwem wszystko dobrze [emoji4] Jeśli u mnie tak będzie, to już będę najszczęśliwszą przyszłą mamą na świecie [emoji16]
 
Dzień Dobry
Witam wszystkie przyszłe mamy. Proszę o przyjęcie mnie do swojego grona na zamkniętym forum. Mam 38 lat, pierwsza ciąża, termin porodu 28 maja. Obecnie 11 tydzień i 6 dzień ciąży. Pozdrawiam Agniesia
 
Cześć wszystkim :) Też od dłuższego czasu Was podczytuję ale jakoś nie mogłam się przełamać, żeby napisać. Nie wiem czemu bo przecież wszystkie jesteście bardzo serdecznie nastawione do siebie. Chyba najbardziej ze strachu, że jednak znowu coś pójdzie nie tak i dlatego, że jestem strasznym wstydziochem. Skoro tyle dziewczyn się ostatnio ujawniło to i ja postanowiłam się przywitać. Byłam przez chwilkę na "Staraczkach weterankach" jednak stwierdziłam, że nie jest to miejsce dla mnie. Tym bardziej, że dowiedziałam się, że jestem w ciąży. :) Jestem Gosia mam 30 lat, mieszkam 60 km od Łodzi. Jestem w 15+4 tc, termin porodu z OM mam na 29 kwietnia (pokrywa się z tym z USG).To moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się poronieniem w 6 tygodniu w grudniu 2017. W tamtym okresie w moim życiu wydarzyło się sporo negatywnych rzeczy, które skutkowały moim załamaniem nerwowym. Choruję na nerwicę lękową z bardzo nieprzyjemnym zestawem objawów somatycznych. Jak się pewnie domyślacie ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem bo ciągle boje się, że coś pójdzie nie tak. Praktycznie od początku mam bóle brzucha, ale badania wychodzą ok i z dzidziołkiem też jest wszystko dobrze. Wczoraj odebrałam wyniki SancoPlus i wszystko jest super. Wiem też, że na 100% będzie dziewczynka :) Dopiero teraz pozwalam sobie na jakiś cień radości. Moja dzidzia też was pozdrawia :)
IMG_20181108_112423.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181108_112423.jpg
    IMG_20181108_112423.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 352
No własnie ja też mam te z Lidla w moim normalnym rozmiarze, ale wciąż są za luźne. Chyba przerzucę się na legginsy i tuniki/sukienki. Miała któraś polarowe legginsy z H&M?
Też się skusiłam na ciążowe jeansy z lidla i są jeszcze za luźne. Na jakieś imprezy rodzinne, gdzie wiem że będę długo siedzieć np przy stole wybieram sukienki, a do tego rajstopy z pasem silikonowym, który jest ponad brzuszkiem i teraz jest to dla mnie wybawienie, nic nie uciska i czuję się komfortowo [emoji16] Większość moich spodni już schowalam głęboko w szafie, zostały może 2 pary, które mogę zapiac w pasie za pomocą "przedłużki-gumki do włosów" [emoji23]
 
Wow ile tu juz jest naklikane!! Nie nadążam:)
Witam nowe majowe mamusie! Duzo nas juz jest.
Ja z rana byłam na występie syna w przedszkolu, wzruszajace chwile :)
Teraz pomalu przygotowuje jedzonko na sobote, bo stuknie mi 32 lata i robię impreze dla rodziny jak zawsze.
Teraz sie polozylam bo cos mnie kluje brzuszek.
Co do spodni to staram sie juz raczej nosic ciazowe, bo o wiele w nich wygodniej, w zwykłych dopinam sie na styk!
W ogole w teh ciazy to mi szybko ten brzuch rosnie, 4 msc a juz widoczny, co to bedzie w 9-tym? ;)
@Ana650 wspolczuje utraty maluszka, przytulam
@roki_1991 nie mysl o tym snie po prostu i się nie przejmuj
@Violett jak sie czujesz, lepiej Ci z tym brzuszkiem, boli jeszcze, stawia sie?
@Ann_ posylam sposob na spodnie

https://1.bp.blogspot.com/-Tk8Ks8Gr...ZJMDpEt-miEi-PeMbFilRnmBQCLcB/s1600/gumka.png
Wszystkiego najlepszego [emoji5][emoji512]
 
reklama
Do góry