reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Gosik880 ja wyrzucajac rzeczy z szafy plakalam i krzyczalam ze nie mam sie w co ubrac bo jestem znowu grubasem z wystajacym brzuchem, taki kryzysik... :p Ale maz przytulil i powiedzial ze mam wspanialy ciazowy brzuszek i ze przeciez nic nie przytylam, pozbieral moje rzeczy po czym dodal "to kiedy jedziemy na zakupy?". Hormony bywaja okropnym aspektem ciazy :-) z aniola w diabla w 1 sekunde
 
reklama
Się pyta co słychać i ostatnio wypisał mi badania krew i dał mi skierowanie na usg w szpitalu bo niby za wcześnie na usg 1 trymestru i mam 13.11. A wcześniej pielęgniarka zwazyla i zmierzyła ciśnienie.
A na dwóch wcześniejszych jeszcze sprawdził usg
Mi na kazdej wizycie sprawdza szyjke woec troche dziwny ten twoj lekarz moze jak mu powiesz jakie masz obawy to sprawdzi
 
Mój facet ma czasem gorsze humory niż ja.
Oboje jesteśmy nerwusy straszne więc o kłótnie nie trudno ;p
 
No ja tu się smieje i wygłupiam a Ci fochy. Już im powiedziałam ze jak maja takie powalone poczucie humoru to nie będziemy rozmawiać [emoji28]
 
Witajcie, dawno się nie odzywałam. Przerosła mnie ta sytuacja która się u mnie wydarzyła. Nie bardzo umiem sobie z tym poradzić, dlatego z nikim o tym nie rozmawiam. Niestety na ostatnim usg 13tc okazało się że żyje tylko jedno dziecko[emoji17][emoji17] Z drugim jest wszystko dobrze ale i tak się boję że stracę oboje[emoji24] Cała ta sytuacja jest bardzo trudna dla mnie. Niby jedno dziecko jest i żyje ale nie umiem nie myśleć że były bliźniaki [emoji21] Pewnie z czasem będę się lepiej czuła i nie bedzie to tak bolało...
Bardzo mi przykro wiem ze to ni3 pomoze ale teraz musisz myslec o tym jednyn maluszku i kochac go podwójnie nie denerwowac sie i moze znajdz kogos bliskiego z kim moglabys o tym poeozmawiac
 
Popatrzcie dziewczyny jaki obowiązek spada na obecne i przyszle mamy chłopaków. Musimy wychować super facetów dla przyszłych potencjalnych narzeczonych. :)
 
Ja jeszcze nic nie przytylam ale do chudzielcow nie naleze wiec wolalabym nie przytyc w ogole [emoji6] w spodnie sprzed ciazy mieszcze sie bez problemu ale jakos mi tak mniej wygodnie [emoji6]
Ja kilka rzeczy mam z poprzednich ciazy, na szczescie specjalnie garderoby nie musze powiekszac ale na pewno na poprawe humoru trzeba bedzie sobie cos kupic :-)
 
reklama
Do góry