reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Cześć dziewczyny :) temat przedszkoli dziś, mój Wiki bardzo szybko się zaaklimatyzował i widzę ze lubi przedszkole :) a ja czekam sobie właśnie w kolejce dla odmiany u ortodonty :) już prawie 3 lata się mecze, mam nadzieje ze jak pojawi się dzidziuś już będę mieć proste ząbki :)

Oo proszę, to nie tylko ja aparatka :D na szczęście ja nosze niecały rok i ortodonta mówi, ze po nowym roku będziemy ściągać (myśle, ze gdzieś marzec/kwiecień), wiec tez jak juz dzidziuś się pojawi, to powinnam mieć proste zabki :D


Dziewczyny, czy wasi mężowie/partnerzy od razu cieszyli się z ciąży? Czy jednak zajęło im to parę dni/tygodni? :)
 
reklama
Just nie wiem jak to dokładnie wygląda w sprawie tej nauki w Polsce. Ale wiem, że jest taka możliwość, że matka uczy w domu. Dziecko nie chodzi do szkoły. Czytałam o takich przypadkach. Ale nie powiem Ci nic więcej, czy jakaś zgoda na to potrzebna czy jakieś wykształcenie konkretne. Musiałabym poszukać informacji.

Co do rodziny królewskiej. To założę się że mają swoich lekarzy i bada ich co chwilę [emoji6]

gooskaw dobre wieści z wizyty [emoji846]

Lena0908 mój mąż co do każdej ciąży raczej taki odcięty jest. Cieszy się ale nie przejawia specjalnie za dużo emocji. Ale jak już dzieci są na świecie to wielkie Love [emoji846]

Just a jak się czujesz, masz jakieś nienaturalne odczucia co do tej infekcji. Jakiś inny śluz? Próbowałaś spać bez majtek? [emoji4]
 
Dziewczyny, czy wasi mężowie/partnerzy od razu cieszyli się z ciąży? Czy jednak zajęło im to parę dni/tygodni? :)
Od testu sikanego, do wizyty położnej, podchodził sceptycznie, bo się po prostu bał czy wszystko będzie dobrze. A po pierwszym usg zwariował ... wszystkim rozgadał, choć mieliśmy jeszcze poczekać :D
 
@gooskaw to niesamowite, ze takie male kruszyny juz sa zarysem malego czlowieka i sie ruszaja itd, ja tez slyszalam serduszko ;)
Mnie brzuch raczej nie boli czasami mnie kluje w jednym miejscu. Ale ja bardzo duzo leze, a Ty aktywna?;)
@justjestem ja bym poki co uzywala tego co przepisala, lepsze to niz nic, na wlasna reke lepiej nic nie zmieniac
@KyRaA ja tez mam non stop mdlosci, wystarczy ze tylko poczuje glod i juz...trzeba przeczekac do drugiego trymestru

Wizyte opisze w watku wizytowym.

Megan chyba wyzej niz my, pewnie w kwietniu.
 
@patula86 jestem raczej plackiem niz aktywna osoba. Ale co kilka dni boli mnie macica dzis wyjatkowo upierdliwie. A ze mialam dodatkowo cytologie to dyskomfort chyba w glowie wiekszy.

Tez ogladasz usg z wielkim rogalem na buzi jak tak wszystko pokazuja? Bo ja to czasami sie zastanawiam czy glupio nie wygladam tak z tym usmiechem.... :-)
 
Gratuluję udanych wizyt ;)
Ja swoje usg przeżywam strasznie... Jak lekarka wkłada tą głowice, to zamykam oczy, zaciskam kciuki i modlę się żeby dzieciątko żyło. A jak jest okej, to po prostu płacze i nie mogę powstrzymać łez....
Dodatkowo dziś taki dzień pełen zadumy dla mnie... I tak się modlę do moich Aniołków żeby pomogły mi tym razem
 
Gratuluję udanych wizyt ;)
Ja swoje usg przeżywam strasznie... Jak lekarka wkłada tą głowice, to zamykam oczy, zaciskam kciuki i modlę się żeby dzieciątko żyło. A jak jest okej, to po prostu płacze i nie mogę powstrzymać łez....
Dodatkowo dziś taki dzień pełen zadumy dla mnie... I tak się modlę do moich Aniołków żeby pomogły mi tym razem
Pomoga! Glowka do gory:) kazda z nas inaczej reaguje na ten magiczny moment usg...
 
Ale naprodukowałyście! Codziennie podczytuje, ale weny i czasu na pisanie brak niestety :/

@patula86, @gooskaw gratuluje udanych wizyt:)
I trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tyg:)

Co do przedszkola to Franek poszedł jak miał 3 lata. Przez miesiąc był mega płacz, ale tylko rano bo jak go odbierałam to był zadowolony... teraz już chodzi bardzo chętnie. Do 3 lat był z babcia, teraz poważnie zastanawiam się nad żłobkiem dla drugiego ...

Dziewczyny jak Wasze libido? U mnie totalne zero a nawet -!! Niemąż jest niepocieszony :/ nie wiem co z tym fantem zrobić :/

Ok zbieram się do pracy.. ale mi się nie chce:(
 
reklama
@Smile4u to u mnie libido jest gigantyczne. Mój tata na kilka dni.przyjechał więc nie za bardzo mamy możliwość to mnie już frustracja zżera, a na wieczór mam już koronki zaplanowane ;-)


Ja muszę Wam powiedzieć, że jestem non stop tak śpiąca, niestety moja Helenka mi nie pomaga wciąż budząc się kilka razy w nocy.


Gratulacje udanych wizyt, ja mam 24 już genetyczne, stres jest wielki.
 
Do góry