reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hejka,
Wczoraj wieczorem byłam na ktg i na początku nie było za dobre- szybkie tętno malucha. Dostałam 2 kroplówki nawodnienia i pózniej już było Ok. Jak ręka odjął. Wiec dziewczyny rada- dużo pijcie bo to bardzo wpływa na maluchy i ilość wód płodowych. Ja akurat z powodu pogody wczoraj miałam gorszy dzień i mało piłam.
Dziś rano byłam na powtórnym ktg i na wizycie. Wszystko było już Ok. Następne ktg w poniedziałek.
Wczoraj mnie nastraszyli, że jakby to ktg sie nie poprawiło to chcieli mnie ciąć [emoji44]. Mały miał tętno ok 180.
Przez to wszystko nie mogłam w nocy spać i liczyłam ruchy maluszka, wiec po powrocie do domu padłam i dopiero teraz sie obudziłam.
Strasznie sie cieszę, że wszystko Ok, ale trochę sie obwiniam o co


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Coś ucięło...
O tą cało sytuacje.
Ale już sie zdyscyplinowanym. Woda w każdym miejscu w domu i ja popijam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzieci fajnie się chowają że zwierzętami. Mój syn jak wchodzi do domu to pierwsze co robi to z psem się wita i go przytula... mama na drugim miejscu [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sobie nie wyobrazam domu bez psa, mój maz tez... I juz od dawna slyszamam od niego ze mnie kocha ale muszę pamiętać ze to Kosiu jest na pierwszym miejscu a ja na drugim...a jak się mała urodzi to mam się liczyć z tym ze zostanę zdegradowana na trzecie miejsce:p
I obstawiam ze nasz mały Bąbel tez będzie bardziej kochał psa niż mnie:p
 
@marta:-) rany, ale mnie zestresowałaś! :p
Cicha woda, spokój - a tu rozwarcie w oczach rośnie. :D

(we mnie zerkną dopiero 9maja.. i jak czytam o Twoich skurczach, to zarzuca mną lęk :D).

Daj znać z przed, z i z po porodówki!
Święta Rodzina, tak?
Trzymam wszystkie kciuki, tak na marginesie.

@Karlik - zakochałam się w dostawie do domu. Chyba do końca świata będę już dostawiać panów z zakupami pod moje drzwi. :p


Natomiast też myślę, by dać synowi jakiś gadżet przy okazji narodzin panny.
Prezenty zawsze są na propsie.
Jej teraz kupuję całe góry wszystkiego, a on jedzie na bieżącym zapotrzebowaniu.
Marzy mu się mikrofon do nagrywania na YT filmów z gier, to mu siora podrzuci wcześniej, niż się spodziewa. ;P
 
Powiem Tobie Waraai że nadal w miarę spokój. ..chodzę to tu to tam...czasami skurcz czuję ale spokojnie....może ja mam jakąś znieczulicę juz na te skurcze...;)
 
Powiem Tobie Waraai że nadal w miarę spokój. ..chodzę to tu to tam...czasami skurcz czuję ale spokojnie....może ja mam jakąś znieczulicę juz na te skurcze...;)
;) ja się z kolei schizuję, że przegapię skurcze i nie rozpoznam, że to one ;))

A jakby co są też aplikacje na telefon do mierzenia czasu skurczów i zapisywania ich ;)
 
reklama
Do góry