reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Po dzisiejszej wizycie tez mamy skierowanie do szpitala.. mimo leków ciśnienie mi skacze choć w domu praktycznie nic nie robię..i lekarz stwierdzil ze nie ma co ryzykować i jutro mam się juz zglosic.
 
reklama
Czesc dziewczyny mnie też dawno tu nie było ale z mężem postanowiliśmy jeszcze odremontowac sypialnie i jakoś nie miałam czasu. Ten tydzień był ciężki. W wynikach z moczu pojawiły mi się bakterie. Dostałam leki ale o tym już pisałam. Teraz wyszło jeszcze gorsze badziewie bo zrobiłam wymaz z pochwy i wyszło ze mam jakąś bakterie no i mój gino przepisał mi gynalgin dopochwowo. Tylko ze ja sobie oczywiście przecZytalam co nieco i okazało się że w czasie porodu powinni mi dac dozylnie jakiś antybiotyk żeby małą nie zarazić. No i teraz nie wiem czy brać ten gynalgin czy nie bo niby tej bakterii przed porodem się nie leczy. Wkurzylam się na mojego ginekologa i jutro idę do innego zapłacę trochę więcej kasy ale będę spokojniejsza. Termin mam na 24 go ale coraz częściej mnie rwie do dołu i mała chyba nie dotrwa do terminu. Ach mówię wam jak całą ciążę przechodzilam ksiazkowo tak końcówka jest straszna.
 
Maja ja brałam gynalgin przed porodem..... Ostatni wzięłam we wtorek a w środę urodziłam..... Na IP wiedzieli i pobrali wymazy ale nic już nie dostałam bo stwierdzili ze jak tydzień brałam to wybiło się to co miało....
 
Maja ja tez bralam gynalgin przed porodem sn a ze mialam cc to juz inna spr. Moim zdaniem bierz nie zaszkodzi zastosuj sie do zal gina, a wez pod uwage ze jesli odejda ci wody w domu i zanim dojedziesz do szpitala ta bakteria zdazy sie przedostac do dziecka wiec bierz lek i bedzie ok
 
Jestem tego samego zdania co dziewczyny;-)lekarz wie co robi, więc spokojnie możesz brać gynalgin.
U nas kompletna cisza... Wczoraj była u mnie położna i znowu jak mi zmierzyła ciśnienie to było 140/90. Mierze codziennie od tygodnia i zawsze jest w normie, nie wiem już o co chodzi.
Miłego dnia!
 
reklama
10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg

polecam drogie przyszłe mamusie!
 

Załączniki

  • 10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg
    10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 110
Do góry