reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Dzięki dziewczyny. Na razie biorę ten gynalgin. Dziś mam wizytę na 19 nasta u innego lekarza. Zobaczymy co ciekawego mi powie. Na pewno będę spokojniejsza :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mam niezłego stresa, mój mąż przekonuje mnie abym wybrała się z koleżankami do kina na "50 twarzy Greya" problem w tym, że boję się zostawić z nim maluszka :-( Michałek jutro ma 2 tygodnie, karmię piersią, dziś sprawdzałam czy pociągnie moje mleko z butelki i nawet dobrze mu szło, ale ja i tak mam obawy czy mój mąż sobie poradzi. A film już w niedzielę.
 
Uwierz w to co mowie lepiej idz ty odpoczniesz a on jak chce to zostanie i pokaze ci ze sobie daje rade ze możesz liczyć na jego pomoc to milo z jego strony :-) zazdroszczę filmu bo u mnie w kinie nie leci
 
I po wizycie. Od rana na nogach bo lekarz kazał mi powtórzyć wyniki. Chyba z pół godziny wczoraj oglądał małą. Trochę go zaniepokoilo że dwa tygodnie przed terminem jest malutka 2800 wyliczył. Poza tym szyjke mam już bardzo kruciutka. Całą noc dzisiaj bolaly mnie pośladki i nogi także jestem padnieta.
 
Hircia chyba sama też bym się trochę bała zostawić maluszka samego z tatusiem, ale z drugiej strony przecież to jego synek i na pewno zajmie się nim jak należy;-)daj mu szanse, tym bardziej że sam chce;-)a Ty idź i się odpręż;-)
 
A no modle się...leżąc w szpitalu..;) modle się żeby mnie nie wypisali, co prawda dziś drugi dzień po terminie ale cos lekarz przebakiwal ze może do domu...a ja tak się tego boje! Jeszcze maz teraz zaczal nocna zmianę w pracy..
 
reklama
no to mamy tak samo...
dla mnie to czekanie też jest już nieco frustrujące...


inge a cb to jeszcze do domu chcą wypuścić? Przecież prawie tydzień po terminie jesteś...niech się biorą za ciebie a nie do domu! Ja bym się już nie dała wypisać...


ja mam w środę wizytę i nie wyjdę z gabinetu jak nie dostanę skierowania do szpitala...ja już jestem spanikowana w jakim stopniu moje łożysko jest jeszcze wydolne a co dopiero gdybym miała być tydzień po terminie i mieli by mnie ze szpitala odsyłać do domu...
 
Do góry