reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Po dzisiejszej wizycie tez mamy skierowanie do szpitala.. mimo leków ciśnienie mi skacze choć w domu praktycznie nic nie robię..i lekarz stwierdzil ze nie ma co ryzykować i jutro mam się juz zglosic.
 
reklama
Czesc dziewczyny mnie też dawno tu nie było ale z mężem postanowiliśmy jeszcze odremontowac sypialnie i jakoś nie miałam czasu. Ten tydzień był ciężki. W wynikach z moczu pojawiły mi się bakterie. Dostałam leki ale o tym już pisałam. Teraz wyszło jeszcze gorsze badziewie bo zrobiłam wymaz z pochwy i wyszło ze mam jakąś bakterie no i mój gino przepisał mi gynalgin dopochwowo. Tylko ze ja sobie oczywiście przecZytalam co nieco i okazało się że w czasie porodu powinni mi dac dozylnie jakiś antybiotyk żeby małą nie zarazić. No i teraz nie wiem czy brać ten gynalgin czy nie bo niby tej bakterii przed porodem się nie leczy. Wkurzylam się na mojego ginekologa i jutro idę do innego zapłacę trochę więcej kasy ale będę spokojniejsza. Termin mam na 24 go ale coraz częściej mnie rwie do dołu i mała chyba nie dotrwa do terminu. Ach mówię wam jak całą ciążę przechodzilam ksiazkowo tak końcówka jest straszna.
 
Maja ja brałam gynalgin przed porodem..... Ostatni wzięłam we wtorek a w środę urodziłam..... Na IP wiedzieli i pobrali wymazy ale nic już nie dostałam bo stwierdzili ze jak tydzień brałam to wybiło się to co miało....
 
Maja ja tez bralam gynalgin przed porodem sn a ze mialam cc to juz inna spr. Moim zdaniem bierz nie zaszkodzi zastosuj sie do zal gina, a wez pod uwage ze jesli odejda ci wody w domu i zanim dojedziesz do szpitala ta bakteria zdazy sie przedostac do dziecka wiec bierz lek i bedzie ok
 
Jestem tego samego zdania co dziewczyny;-)lekarz wie co robi, więc spokojnie możesz brać gynalgin.
U nas kompletna cisza... Wczoraj była u mnie położna i znowu jak mi zmierzyła ciśnienie to było 140/90. Mierze codziennie od tygodnia i zawsze jest w normie, nie wiem już o co chodzi.
Miłego dnia!
 
reklama
10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg

polecam drogie przyszłe mamusie!
 

Załączniki

  • 10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg
    10959796_891852697545084_3275350122461004086_n.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 109
Do góry