reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Mój maluch ma czkawki, chociaż dzisiaj mu się nie zdarzyła.
Nie mierzyłam ciśnienia, ale lekką kawę wypiłam przed południem i o 15 drzemkę sobie zrobiłam :-)
 
reklama
Dorex, Karola serdeczne gratki i teraz dużo dużo zdrówka!!!

Ja dziś się czułam okropnie cały dzień. Byłam nawet dziś na ktg bo mała praktycznie nic się nie ruszala. Skurczy brak rozw. Nadal 1,5 cm. A jeszcze szpital który wybrałam na poród właśnie dostane na forach od nowego roku same negatywy:/

Dziewczyny, zwłaszcza te którym już odszedł czop? Jak z waszą wydzielina? Mi czop odszedł wt- czw zeszły tydz i od tej pory mam bardzo dużo żółtego śluzu...
 
An moja mała juz nie ma tak często czkawki jak kiedyś.

Anianka u mnie też żółtawe upławy. Nie jest to infekcja bo wczoraj miałem wizytę. Wiec wszystko.ok.
 
Awlam20 od 20 tygodnia każda ciężarna jest objęta opieka położnej. Tylko musisz taka Położne znaleźć, popytaj w przychodni do której chodzisz.

Anianka co do szpitala to w każdym znajdą się pozytywy i negatywy. Pacjentki są zadowolone albo nie. Nie przejmuj się negatywami. Dlaczego wybrałaś akurat ten szpital?
 
Noooo. Dziewczyny wywolujecie we mnie coraz większy stres :) Jak wy juz zaczelyscie rodzic to ja juz mogę się powoli przygotowywać.. Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom :)
 
Madziasek, maagdzia - dzięki - to w takim razie odpuszczam temat śluzu. :)
Uniknie dzis od nocy kiepsko:/ brzucho i spojenie lonowe boli.

Dlaczego ten szpital? Ost.lezalam tam na ginekologii( na patologii nie było miejsca) personel fajny warunki ok no i ojciec po cc od razu dostaje dziecko do rąk a po zszyciu krocza od razu mogę przystawiac do piersi.
 
Gratki dla kolejnych rozpakowanych! :-D

Ja bym z jednej strony chciała, żeby mój maluch już wyskoczył, ale z drugiej jestem przerażona, że to już za chwilę i trzeba to będzie znieść... Jestem ciekawa czy rozwarcie mi się powiększyło - w czwartek było 1 cm a wizytuję w następny czwartek dopiero. Na KTG ostatnio mały się słabo ruszał i pokazało kilka skurczów na ok 50, które nic nie bolały.

Położna mówiła, że najwięcej porodów w czasie pełni się zdarza, bo wody wzmożenie odchodzą wtedy. Następna pełnia 4 lutego..... :-p
 
reklama
No to sie szykuje na pelnie :D ale wiecie co Wam powiem? Moj D przepowiedzial mi dokladna date porodu Mileny i nawet godzine!! Mozecie mi nie wierzyc, ale miesiac przed terminem tak sam z siebie stanal przed kalendarzem i powiedzial,ze urodze 31.10 o godzinie 15 i tak sie stalo!
Teraz przepowiedzial narazie, ze urodze 5 luteg, wiec moze i ta pelnia mi pomoze haha
 
Do góry