reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Mój maluch ma czkawki, chociaż dzisiaj mu się nie zdarzyła.
Nie mierzyłam ciśnienia, ale lekką kawę wypiłam przed południem i o 15 drzemkę sobie zrobiłam :-)
 
reklama
Dorex, Karola serdeczne gratki i teraz dużo dużo zdrówka!!!

Ja dziś się czułam okropnie cały dzień. Byłam nawet dziś na ktg bo mała praktycznie nic się nie ruszala. Skurczy brak rozw. Nadal 1,5 cm. A jeszcze szpital który wybrałam na poród właśnie dostane na forach od nowego roku same negatywy:/

Dziewczyny, zwłaszcza te którym już odszedł czop? Jak z waszą wydzielina? Mi czop odszedł wt- czw zeszły tydz i od tej pory mam bardzo dużo żółtego śluzu...
 
An moja mała juz nie ma tak często czkawki jak kiedyś.

Anianka u mnie też żółtawe upławy. Nie jest to infekcja bo wczoraj miałem wizytę. Wiec wszystko.ok.
 
Awlam20 od 20 tygodnia każda ciężarna jest objęta opieka położnej. Tylko musisz taka Położne znaleźć, popytaj w przychodni do której chodzisz.

Anianka co do szpitala to w każdym znajdą się pozytywy i negatywy. Pacjentki są zadowolone albo nie. Nie przejmuj się negatywami. Dlaczego wybrałaś akurat ten szpital?
 
Noooo. Dziewczyny wywolujecie we mnie coraz większy stres :) Jak wy juz zaczelyscie rodzic to ja juz mogę się powoli przygotowywać.. Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom :)
 
Madziasek, maagdzia - dzięki - to w takim razie odpuszczam temat śluzu. :)
Uniknie dzis od nocy kiepsko:/ brzucho i spojenie lonowe boli.

Dlaczego ten szpital? Ost.lezalam tam na ginekologii( na patologii nie było miejsca) personel fajny warunki ok no i ojciec po cc od razu dostaje dziecko do rąk a po zszyciu krocza od razu mogę przystawiac do piersi.
 
Gratki dla kolejnych rozpakowanych! :-D

Ja bym z jednej strony chciała, żeby mój maluch już wyskoczył, ale z drugiej jestem przerażona, że to już za chwilę i trzeba to będzie znieść... Jestem ciekawa czy rozwarcie mi się powiększyło - w czwartek było 1 cm a wizytuję w następny czwartek dopiero. Na KTG ostatnio mały się słabo ruszał i pokazało kilka skurczów na ok 50, które nic nie bolały.

Położna mówiła, że najwięcej porodów w czasie pełni się zdarza, bo wody wzmożenie odchodzą wtedy. Następna pełnia 4 lutego..... :-p
 
reklama
No to sie szykuje na pelnie :D ale wiecie co Wam powiem? Moj D przepowiedzial mi dokladna date porodu Mileny i nawet godzine!! Mozecie mi nie wierzyc, ale miesiac przed terminem tak sam z siebie stanal przed kalendarzem i powiedzial,ze urodze 31.10 o godzinie 15 i tak sie stalo!
Teraz przepowiedzial narazie, ze urodze 5 luteg, wiec moze i ta pelnia mi pomoze haha
 
Do góry