reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
dziewczyny gratuluje i życzę teraz powodzenia
Ja całymi dniami śpie jak tylko syn do przedszkola ja do wyrka i śpie a teraz nie mogę w nocy spać.
Jutro przychodzi położna potem musze odebrać bratanka pojechać do mamy bo ma urodziny i po drodze chyba wlce do biedronki i kupie jakieś kwiatki babcia dostanie od chłopaków.
Mąż umierający na katar musi wyzdrowieć.
Bartek teraz w kratke będzie chodził do przedszkola bo nie może mi zachorować. Jak będę szła do gina czy na ktg to będzie w przedszkolu on w przedszkolu ma atrakcje bo na dwór wyjdą czy czegoś się nauczą a ja jestem już dętka.
Wczoraj mnie pachwiny bolały strasznie.
 
Karolina gratulacje! Ale nas zaskoczylas;-) Kciuki za badania bobaska &&&

An82 przynajmniej masz alternatywę przedszkole, moj Misiek siedzi drugi tydzien w domu i meczy mnie zeby sie z nim bawic a mi juz nawet ciezko na miękkim lozku siedzieć a co dopiero na jego krzesełku ukladajac puzzle. A do konca przyszłego tyg jeszcze będzie mial antybiotyk wiec kolejny tydzien szykuje sie w domu.

A ja teraz mysle co by tu jeszcze przed rozwiązaniem zalatwic i jakie instrukcje wydac malzowi i rodzince...
 
Dziewczyny gratuluje rozwiązania. Zazdroszczę wam że macie już po wszystkim. :-)
 
Ostatnia edycja:
Zapowiada się kolejny ciężki dzień:/ noc nie przespana:/ ehh załamać się idzie...
Ciekawe która następna się rozpakuje ;-) u nas cisza, żadnych oznak, chyba dotrwamy do terminu...
 
Czy Wasze dziecko w brzuchu tez ma tak często czkawke? Bo moje ci chwila. Dzis maly w domu troche sobie pospalam u babci godzinke maz dalej umiera na katar. Dzis ma triche luzu bo jak jestem u babci to on moze sie wyleczyć w domu. Tylko mu łóżko zlozylam bo dziś polozna byla u mnie.

Mowila mi o klinie mialam przy bartku ale mi zjezdzal i nie chce miec przy malej.
 
W radiu właśnie mówili że dziś jest najniższe ciśnienie w historii pomiarów. Już wiem skąd ten brak mocy.
an82 już przed porodem położna przychodzi do Ciebie?
 
reklama
Moja mała ma czkawke 2-3 razy dziennie, ale lekarz mówił że to świadczy o dobrostanie dziecka ;)
A co do ciśnienia to dzisiaj była u mnie położna i wyszło mi 140/90. Kazała mierzyć bo troche ją to zaniepokoiło, zawsze miałam niskie..
 
Do góry