reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Hej Dziewczynki!
Cichac18 - święte słowa dobrze, że już luty.
Ja mam termin za dwa dni.
Noc była okropna nie mogę być dłużej w jednej pozycji niż 10-15 min, bo na prawym mam skurcze, na lewym ciągnie więzadło, jak siedzę to po 15 min kręgosłup a na plecach cieżko się oddycha... MASAKRA

Mam nadzieję, że jak się nic do 3 nie wykluje to po tym usg i ktg już mnie tam zostawią na cc....
 
reklama
Dziewczyny tyle mam do nadrobienia z czytaniem nie wiem czy ktoś też już się cieszy z bobasa. My od wczoraj w domu naczyniak synka powoli się wchłania więc bardzo się cieszę za to wczoraj zaczął mi się nawał w piersiach :-( no i szew po cięciu krocza strasznie dokucza :-/
 
Ostatnia edycja:
Dziewuszki a paznokcie robicie sobie u stóp czy rąk? Ja dopiero co sciagnelam żel do porodu i teraz te paznokcie mam takie sobie a tez chcialabym jakos w miare sie prezentowac na porodówce
 
Ja mam naturalne i sama maluję. Najbardziej przyzwyczaiłam się do frencha. Kilka dni temu pomalowałam u stóp. Tylko nie wiem czy wytrzymają, a ostatnio puchnę i nie wiem czy dam radę powtórzyć sama. U rąk właśnie mi schną :-)
 
Paznokcie-moja zmora:-) Wam też rosną w takim ekspresowym tempie?? ja raz w tygodniu muszę skracać, normalnie nie nadążam za nimi:-) a malować mi się nie chce za bardzo;-)
 
Anikaaa, mi też szybko rosną. Ale pomalowane wytrzymują około tydzień, pod warunkiem jak nałożę bezbarwny lakier utwardzający/nabłyszczający (używam Inglota).
 
Dziewczyny tyle mam do nadrobienia z czytaniem nie wiem czy ktoś też już się cieszy z bobasa. My od wczoraj w domu naczyniak synka powoli się wchłania więc bardzo się cieszę za to wczoraj zaczął mi się nawał w piersiach :-( no i szew po cięciu krocza strasznie dokucza :-/

O ile dobrze pamiętam, to Ty byłaś ostatnia. Od tamtej pory cisza.
Gratulacje :-)
 
reklama
Ania - zazdroszczę ci paznokci ja w ciąży nawet obgryzam straszne.
koshka - ale straszny sen
Elunia - ja nie wiem co mi się sni
monikamarcina czyli 6 możesz rodzic bo zdazysz na dentyste dla małego ;)

Dzisiaj u mnie dzień leniwca cały dzień lezalam maz w pracy syn ogladal samoloty w komputerze potem spal i dzień zleciał a mi tak żal synka że nigdzie dziś nie byliśmy że sobie nie wyobrażacie mam czasem wyrzuty że jestem wstretna matka i ide na łatwiznę ale na prawde nic mi się dziś nie chciało zrobiłam obiad pomiędzy i lezalam.

W tygodniu przywiązą łóżko pietrowe do pokoju już miałam spór z moim 3,5 latkiem że on łóżka żadnego nie chce bo mu będzie droge na wykładzinie zasłaniać on będzie spał w dużym pokoju. :crazy: dziś zaczął płąkać że ona tak długo w piżamie chodzi ryk taki jakby go ze skóry zdzierali hihihi ja dziś cały dzień w piżamie.

Ja wizytuje we wtorek bo w poniedziałki ona zawsze ma multum ludzi w ostatnio w czwartek miała chyba ze 3 osoby a ja tylko na ktg szlam oczywiście się spoznilam jej już nie było bo skad miałam wiedzieć ze ma tak mało ludzi. polozne do mnie prtensje ze przyszłam na ktg za pozno bo o 13:30 a pracują do 14 :-p i potem musiałam isc na oddzial żeby mi sprawdzil lekarz ktg mojej nie było to inny mi podbil i sprawa załatwione.

Jutro jak dostane wyplate to musze jechać na zakupy już się boje tego wydatku. Musze też kupić dwa materace do łóżeczka bo jeden u mojej mamy a drugi w domu. Otworzyli biedronke blisko i jest promocja na Dada pieluchy wiem że przy bartku tez tak kupowałam potem nie mam gdzie tego składować ale wiem że szybko się kończą a jak mam potem czekac na promocje.
 
Do góry