reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Uroki mieszkania w bloku :) u nas w bloku jest większość starszych ludzi i z reguły jest cisza i spokój :) o 7 rano codziennie leci radio maryja, a o każdej innej porze można usłyszeć śpiew starszego pana:-):-)a najbardziej irytujące jest chyba to jak słychać jak starszy pan załatwia swoje potrzeby...no cóż...blok:-D
 
reklama
witam mamusie te z bloku i te z domków :)
made wywołałaś temat na kolejne forum hahaha, u mnie nowe osiedle, sami młodzi ludzie i pełno małych Szkrabów, o 6 mogę usłyszeć koncert Zielony, zielony ogórek, aż mich mi się śmieje, ale tez zdarzają się interwencje służb mundurowych, a i zawsze jakiś anioł gospodarz domu się znajdzie, takich omijam, bo jak pisze made tacy wiedzą lepiej;-)

jest dla mnie ogromny plus bloku jak jestem sama np. w nocy i słyszę te puknięcia, wymianę zdań sąsiadów to jest mi lepiej, że nie jestem sama, a w domu tego nie ma, wiem, bo mieszkałam w domu 20 lat....
powodzenia z sąsiadami oby okazali się...ludźmi....;-)
 
Hej dziewczyny nie wyspalam się dzisiejszej nocy. Doskwieral mi ból z lewej strony brzucha powyżej pachwin. Nie wiem czy dzidzia na coś uciskala bo wyczuwalam tez właśnie jej ruchy w tym miejscu. Oprócz tego bólu miałam skurcze ale one przechodziły po kilku chwilach. Teraz wszystko jest Oki ale martwią mnie troszkę tez bóle. Dobrze ze wizytę na w czwartek u gin.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Lutowe Mamusie:)
Bardzo, bardzo dawno mnie nie było, ale to długa historia nie będę zanudzać. U nas wszystko ok będę mamą małej Tosi, mąż się bardzo cieszy i powtarza że u Zucha pierwsza dziewucha :)
Co do mieszkania w bloku to muszę przyznać że ja jestem typowym blokersem urodzona i wychowana w bloku:) Czasem marzy mi się piękny domek ale nie wiem jak bym zniosła tą ciszę, a szczególnie jak zostaję w domu sama. A tak wiem że ktoś jest obok choć nie urywam że krzyki w stylu " o k.... papier się skończył" albo " no wstawaj k.... bo już 6" czasem rozśmieszają a czasem denerwują. Jedyne co tak naprawdę wyprowadza mnie z równowagi to fakt że któryś z sąsiadów pali w łazience i jak rano wchodzę do swojej to czuję ten smród. Reszta jest do zniesienia w niedzielę przeważnie budzi mnie z samego rana śmiech dzieci sąsiadów z góry a każdego dnia około 13 wyje pies sąsiadów z dołu:)
 
Cichac ja też miewam takie bóle lekarz mówił żeby się tym nie niepokoić po prostu wszystko się naciąga i jeżeli ból jest bardzo dokuczliwy to można wziąć nospę a jak nie przechodzi do najlepiej pojechać na pogotowie oni sprawdzą czy wszystko jest ok.
 
Koniania ja przeżyłam szok jak w 19tc lekarz zmierzył stopę mojego malucha i miała 2,5cm!! Myśleliśmy że chyba się pomylił i całą nogę zmierzył:p:p ale poczytałam na necie trochę i faktycznie takie wielkie stopy te nasze maluchy mają. Dlatego tak boli jak kopią w pęcherz!!!:p

 
Joasia no pewnie masz rację bo często to się nie zdarza ostatnio tydzień temu. A tak naprawdę nic innego nie dolega mi pomiędzy nockami. Lepiej nie wpadać w paranoje ze to musi być oznaką czegoś złego ;-)
 
reklama
Najważniejsze to pozytywne nastawienie ja zawsze jak się martwię że np. Tośka coś się mało rusza to głaszczę się po brzuchu i tłumacze jej że ma się trochę powiercić bo mamusia się martwi. Zawsze działa:)
 
Do góry