reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Cześć,

Bóle głowy przychodzą i odchodzą ehhhhh
Może to wina jesieni...

Mój pierwszy poród był z mężem który mnie wspierał i pomagał najbardziej przy skurczach partych bo stał cały czas za mną i nic nie widział - na nogach miałam coś co wszystko zakrywalo. Nawet.jak stał z boku by przeciąć pepowine nie mógł nic zobaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Witam :D jestem tutaj nowa z terminem na koniec lutego/ początek marca 2015 :tak:
mam nadzieję, że można dołączyć do Was i spróbuję nadrobić choć odrobinę wątek :-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Ramonka :)
Odnośnie psiaków to mam inne zdanie moje dwie siostry wzięły dwie suczki (nie szczeniaki) od sąsiada, któremu pozostał jeden psiak, który je odwiedza i zawsze jest to fajna wizyta, spotykają się, psiaki reagują jak ludzkie rodzeństwo po czym każdy wraca do swojego domu:tak:
MadziaSek masz rację, przychodzą, kiedy chcą:wściekła/y:
made mam nadzieję, że Ci lepiej, ja jeszcze dodam, że w ciąży teraz przy większym brzuszku trudniej trawię i dłużej to trwa, też tak macie?
 
wpadłam też na wątek marcowy i będę zaglądać i tu i tu :D
ja nie jestem pewna co do @ bo u mnie z tym różnie bywało a młoda na USG ma 400 g więc średnio jak na 18 tydzień i lekarka twierdzi że jednak ponad 20 to wygląda :tak:
no zobaczymy jak to będzie :D
 
Ramonka, ma1ta witajcie :-D

jestem pod wpływem tak ogromnych emocji po meczu siatkówki że szok :-D
coś pięknego jak Polacy dziś zagrali, jestem z nich megaaaaa dumna!! :tak::tak:
BRAWO Chłopaki!! ;-)
 
reklama
Witaj ma1ta :)
chyba pogoda nas dziś pokonała, tak jak wcześniej pisała MadziaSek, ból głowy raz przychodzi, raz odchodzi, no i przyszedł:wściekła/y:
dziewczyny życzę Wam i Małym Rybkom spokojnej nocy:tak:
 
Do góry