reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Jak faaajnie masz, ja w pierwszej ciąży też tak spałam :D D wracał o 15 z pracy i mnie budził ahahahaha
Ale teraz też nie mam najgorzej, moja Milenka potrafi spać do 12, więc odziedziczyła coś po rodzicach :-D

ochh zazdroszczę, też bym tak chciała bo ogólnie spać lubię :p ale jak znam swoje szczeście to będę miała pobudki o 4 :D
 
reklama
ja tez jak pisze z taptalka bo pewnie o to chodzi to nie widzę suwaczków, MadziaSek pewnie wchodzisz nie przez apke a przez stronę forum?
 
Czesc dziewczynki :-) wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze do was moge dolaczyc ;-) dzisiaj testowalam w 36 dniu cyklu bo @ nie ma i nie ma. Drugi cykl staran o drugiego baka ;-) mam juz synka 2.5 rocznego. Jutro ide na bete :-)
 
Czesc mamusie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze tez beda lutowa mama ;-) jutro na bete ide i sie okaze czy moj dwu i pol latek bedzie mial rodzeństwo :)
 
Dziewczyny nigdy w zyciu mnie ginekolog gorzej nie potraktowal.. w ogole byl opryskliwy, nie zrobil mi usg dopochwowego tylko przez brzuch.. stwierdzil ze wyrwalam sie przed szereg z tym usg bo ciaza jest za mala i widac tykko jakas mase.. ze wedlug prawa amerykanskiego to nawet nie mozna powiedziec ze jestem w ciazy.. jestem mega zdenerwowana.. 100 poszla sie...
Teraz siedze w poczekalni u drugiego gina.. bo bylam zapisana.. mam nadzieje ze ten mnie nie rozczaruje..:(

Chcialam posluchac serduszka a dostalam ueszcze opierdziel...
 
reklama
Cześć Dziewczęta! Na mdłości , staram się nie być głodna coś muszę miec przy sobie sucharka,batonika, jabłko. Jak tylko zaczyna ssać to zaraz robi mi się niedobrze. Mam pytanie czy was też pobolewa podbrzusze, najgorzej nad ranem ciągnie gniecie ?
Myśmy już widzieli serduszko na usg, w środę idziemy jeszcze raz tym razem na fundusz. Ufam mojemu ginekologowi i płacić za jego wizytę mi nie szkoda ale za badania a teraz na początku jest ich najwięcej i najkosztowniejsze. Tak więc na razie będziemy dublować wizyty u 2 ginów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry