reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Gabis u mnie 6 tydz i 1 dzień.:-)
Byłam już na pierwszej wizycie ponieważ mam bardzo ciężką, fizyczną pracę na dodatek po nocach i musiałam pójść po zwolnienie. Miałam też robione usg, Ale to było prywatnie. Teraz w środę idę na NFZ i mam nadzieję, że pociągnął mi dalej zwolnienie i lekarka będzie się chciała podjąć prowadzenia mojej ciąży. Czekają mnie także pierwsze badania krwi ale to też chce zrobić na fundusz ;-)
 
reklama
witam nowe mamusie!!!

Dziewczyny widzę ,ze jest nas sporo z drugimi pociechami w drodze, nawet duzo mlodsze od mojego,jestem w szoku i podziwu bo mój roczniak a ja się dygam jak to z 2 będzie!!:) powiedzcie jak to u Was bylo z 2? celowo czy ,,tak wyszło'' bo u nas,,tak wyszło''

Ja się też zamartwiam, ale mam tak spokojną i kochaną córcię, że błagam Boga, by drugie dziecko było takie jak Milenka :D Wtedy wiem, że dam radę :D
M MonikaMarcina ja z beczacych tylko jestem ;-)

Tweety u nas planowane ale za szybko poszlo wiec maz bardziej zszokowany niz ja :-) szczegolnie ze w ciagu mca od odstawienia tabletek zaciazylam a o pierwszego dwa latase staralismy :-D

Ja też z płaczących.. niestety.. D na mnie krzywo popatrzy a ja już w ryk :-D W poprzedniej ciąży to samo :p

oj mi też się chce spać .... widzialyscie juz bijące serdeuszko ?

Widziałam tylko pęcherzyk, ale 7.07 już zobaczę i pewnie znów bd płakać :D

To i ja się witam :-D

U mnie wpadka , ale nie kontrolowana , tak miało nie być do cholery :wściekła/y:

Witaj :) U mnie również "ktoś" się sam zaplanował :p


Jak się czujecie dziewczyny? :) Ja żadnych dolegliwości, jednak mam zapalenie błony śluzowej żołądka już dłuższy czas i chyba hormony spowodowały, iż objawy się nasiliły... 3 dni ostrego bólu żołądka i klatki piersiowej, głodu i błagania o pomoc aż nareszcie przeszło... Dostałam tabletki, które pomagają i można je brać w ciąży! :-D
Zaraz wybieram się z Milenką na spacer, trzeba się troszeczkę przewietrzyć :) Pozdrawiamy! :*
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nową użytkowniczką, parę dni temu zrobiłam test, który wyszedł pozytwnie! w czwartek wizyta u lekarza i mam nadzieję, że potwierdzi wynik testu:) i tym samym dołącze do lutowych mamusi 2015 :)


Pozdrawiam was i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
Kajuta, Aniam, Anika witajcie!

Gabis ja z telefonu zawsze pisze i widze suwaczki ;-)

Kajuta to chyba mamy ten sam termin, ale jeszcze na 100% nie wiem.

Anika jak masz ochote, zakladaj nowe watki, jestem za!
 
założyłam więc dwa nowy wątki . jeden to to co tygrysy lubią najbardziej czyli zakupy :-D:-D
To chyba każda z nas lubi , a pewnie będzie tam potem wózkowo łożeczkowa burza mózgów :-D
Druga na temat wizyt u lekarza , piszcie jakie badania macie wykonywane itp . Może jakaś mama która będzie miała pierwszego dzidziusia porówna sobie co gdzie i jak . :tak: Bo lekarze jakoś różnie czasem przepisują , a czasem nie dadzą też tego co zrobione być powinno :tak:
 
to i ja się na luty melduję :-D zupełnie nieoczekiwanie ale jestem
w pierwszej ciązy zero dolegliwości a w tej mdłości całodniowe męczą mnie od jakiś 2 tygodni na szczęscie na razie nie wymiotuję :)
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe lutówki :-)
Kurczę, dopiero wstałam a i tak ziewam i ziewam, poszłam spać normalnie a obudzić się nie mogłam..:-( coś czuję, że w konkursie na spanie bym aktualnie wygrała :-D
 
reklama
Witam nowe lutówki :-)
Kurczę, dopiero wstałam a i tak ziewam i ziewam, poszłam spać normalnie a obudzić się nie mogłam..:-( coś czuję, że w konkursie na spanie bym aktualnie wygrała :-D

Jak faaajnie masz, ja w pierwszej ciąży też tak spałam :D D wracał o 15 z pracy i mnie budził ahahahaha
Ale teraz też nie mam najgorzej, moja Milenka potrafi spać do 12, więc odziedziczyła coś po rodzicach :-D
założyłam więc dwa nowy wątki . jeden to to co tygrysy lubią najbardziej czyli zakupy :-D:-D
To chyba każda z nas lubi , a pewnie będzie tam potem wózkowo łożeczkowa burza mózgów :-D
Druga na temat wizyt u lekarza , piszcie jakie badania macie wykonywane itp . Może jakaś mama która będzie miała pierwszego dzidziusia porówna sobie co gdzie i jak . :tak: Bo lekarze jakoś różnie czasem przepisują , a czasem nie dadzą też tego co zrobione być powinno :tak:

Bardzo dobry pomysł, będzie porządeczek :) Już nie mogę się doczekać wątku "Nasze Skarby", gdzie będziemy wrzucać fotki Naszych Maleństw <3
 
Do góry