reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Moj gulasz juz zrobiony, teraz ziemniory.. a no i dam surowke z kapusty kiszonej i marchewki.

My dzisiaj na zakupy tygodniowe, potem seks hehe moze wylezie niedlugo...
 
reklama
Ja też.dziś gulasz ;) dziś z kuskusem, jutro mąż placki.usmazy :)
Ladyli ja też właśnie z drzemki się.obudziłam o.idziemy na.50tke.
Torcik bym zjadła:)
 
Vanilijka tez nie miałam pokarmu na początku, ale również przystawialam najpierw pierś a potem dawałam mm. W szpitalu były takie maleńkie butelki. W domu sama robiłam mm z wody gotowane i wody żywiec zdrój. Tak co 2 godzinki jadł.
Trzymam kciuki :-)
 
Większość się zamartwia pokarmem, że brak itp, a moja koleżanka która urodziła w sierpniu po 3 miesiącach przestała karmić piersią, powód? pierwsza wersja jaką słyszałam to taka, że na wigilie by nic nie mogła zjeść, a wczoraj mówiła że nabiału nie mogła jeść i dlatego odstawiła:wściekła/y:
Chyba jej nie kumam...i to bardzo...
 
Kasiu to mnie zmartwiłaś tym spojeniem. Ostatnio mówiłam o swoim lekarce, że bardzo cierpię, ale ona stwierdziła, że nie widzi wskazań do cesarki i żebym nastawiała się raczej na poród sn. Mam nadzieję, że jak zajdzie taka potrzeba, to zrobią mi w porę cesarkę, bo nie chce być przykłuta do łóżka na 6 tygodni.:no:
 
Anikaa korzystaj ile mozesz ze spotkan ze znajomymi bo potem roznie.bywa a niektorzy jak juz sie dzieci pojawiaja to zrywaja kontakty... Ja tez na sprzątanie sie nastawilam a teraz meza zagonilam do mopowania bo nie mam sily tak mi nogi spuchly :-(

Kasia super wiesci! Gratulacje:-*

Tez mnie apka wkurzyla juz w nocy mi nie działało cos.

Ja wstyd sie przyznać ale nie umiem smacznego gulaszu zrobic... Moj tesc robi 100 razy lepszy :-D A zeberek nigdy nie robilam :-o chyba z braku sprowadzonego przepisu.

U mnie malz mial sen ze wyganiamy Madzie a ja wyrodna zona nie podlapalam tematu bo dziś cos kiepsko rano sie czulam. ;-) Może wieczorem cos ruszy.

Ja mam taki czajnik ktory podgrzewa do 60 st wode wiec zawsze mialam przegotowana i tylko podgrzewalam mieszajac z chlodniejsza (mialam juz wyprqktykowane ile ktorej). A i filtrowalam zywiec zdroj albo naleczowianke bo bez filtrowania kamien sie osadzal. Ide poczytac resztę watkow :-)
 
reklama
Ja coś dzisiaj kiepsko się czuje pobolewa mnie brzuch u góry pod piersiami i niedobrze mi nie wiem co jest ale mam nadzieję że mi przejdzie :-(
 
Do góry