reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Vani współczuje przeżyć:/ ale już za chwilę wrócicie do domu:)
U nas na położnictwie słyszałam o tylko jednej wrednej położnej, reszta niby ok. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.
Aż strach się bać, byle jak najkrócej w szpitalu.

Wczoraj posiedzieliśmy dość długo w knajpie ze znajomymi, a dzisiaj nie mogę coś dojść do siebie, czuje się jakbym tydzień nie spała:/
Zaraz zabieram się za sprzątanie bo troche bałagan się w domu zrobił:)

Miłego dnia!
 
reklama
reklama
Dzis przyszla na swiat Alicja, 3070 i 51 cm naszego Szczescia

Gratulacje bardzo sie ciesze!
Moze moderatorki założyły by topic o naszych szkrabach? Tak wg właśnie przujechalysmy do domu boze ale stres ze mnie schodzi... Dziewczyny jak rozrabiac mm? Tzn ile ml go robić dla takiego noworodka? Czy podgrzewac w mokrofeli czy podawac w temperaturze pokojowej do jedzenia?
 
Do góry