reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Cześć wszystkim 😊 Mam 32 lata i jest to moja pierwsza ciąża.. Z mężem staraliśmy się o dziecko około 2 lata. Po długim oczekiwaniu, w końcu nam się udało.
Termin porodu według USG wypada mi na 5 lutego, czyli jestem w 13 tygodniu i 2 dni.
Jestem po pierwszych prenatalnych, na chwilę obecną jest wszystko OK, ale za wcześnie na wskazanie płci.. 😋
Bobo ma 6,69 cm wzrostu 💪
Czekam na odbiór wyników badań Trisomii, powinny być 7 sierpnia, także czekam niecierpliwie 😟
Mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🥰
Moje dolegliwości to:
- wpadanie włosów.. jakaś masakra :sad: większość słyszałam kobiet, że ma baby hair.. gęste, lśniące włosy itd. a ja mam na odwrót o_O
- mdłości każdego późnego wieczoru, na szczęście tylko mdłości nic więcej.. 😋
Brak jakichkolwiek zachcianek. Myślałam, że przy ciąży będę miała większe wymagania 🤪 ale jakby nie patrząc to I trymestr, także może później się coś zmieni.
Jedynie co, to dużo słodkiego jem, ale to i przed ciążą tak miałam.. po prostu słodkie musi być, obiadu mogę nie dojeść, ale słodkości nie odmówię 😁
Chyba to na tyle.. 🙃
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki 👋

IMG_2618.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim 😊 Mam 32 lata i jest to moja pierwsza ciąża.. Z mężem staraliśmy się o dziecko około 2 lata. Po długim oczekiwaniu, w końcu nam się udało.
Termin porodu według USG wypada mi na 5 lutego, czyli jestem w 13 tygodniu i 2 dni.
Jestem po pierwszych prenatalnych, na chwilę obecną jest wszystko OK, ale za wcześnie na wskazanie płci.. 😋
Bobo ma 6,69 cm wzrostu 💪
Czekam na odbiór wyników badań Trisomii, powinny być 7 sierpnia, także czekam niecierpliwie 😟
Mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🥰
Moje dolegliwości to:
- wpadanie włosów.. jakaś masakra :sad: większość słyszałam kobiet, że ma baby hair.. gęste, lśniące włosy itd. a ja mam na odwrót o_O
- mdłości każdego późnego wieczoru, na szczęście tylko mdłości nic więcej.. 😋
Brak jakichkolwiek zachcianek. Myślałam, że przy ciąży będę miała większe wymagania 🤪 ale jakby nie patrząc to I trymestr, także może później się coś zmieni.
Jedynie co, to dużo słodkiego jem, ale to i przed ciążą tak miałam.. po prostu słodkie musi być, obiadu mogę nie dojeść, ale słodkości nie odmówię 😁
Chyba to na tyle.. 🙃
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki 👋

Zobacz załącznik 1553322
Witamy, fajnie, że jest nas co raz więcej ☺
 
Cześć wszystkim 😊 Mam 32 lata i jest to moja pierwsza ciąża.. Z mężem staraliśmy się o dziecko około 2 lata. Po długim oczekiwaniu, w końcu nam się udało.
Termin porodu według USG wypada mi na 5 lutego, czyli jestem w 13 tygodniu i 2 dni.
Jestem po pierwszych prenatalnych, na chwilę obecną jest wszystko OK, ale za wcześnie na wskazanie płci.. 😋
Bobo ma 6,69 cm wzrostu 💪
Czekam na odbiór wyników badań Trisomii, powinny być 7 sierpnia, także czekam niecierpliwie 😟
Mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🥰
Moje dolegliwości to:
- wpadanie włosów.. jakaś masakra :sad: większość słyszałam kobiet, że ma baby hair.. gęste, lśniące włosy itd. a ja mam na odwrót o_O
- mdłości każdego późnego wieczoru, na szczęście tylko mdłości nic więcej.. 😋
Brak jakichkolwiek zachcianek. Myślałam, że przy ciąży będę miała większe wymagania 🤪 ale jakby nie patrząc to I trymestr, także może później się coś zmieni.
Jedynie co, to dużo słodkiego jem, ale to i przed ciążą tak miałam.. po prostu słodkie musi być, obiadu mogę nie dojeść, ale słodkości nie odmówię 😁
Chyba to na tyle.. 🙃
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki 👋

Zobacz załącznik 1553322
Witaj. Dużo nas łączy🤩. Też mam termin na 5 lutego, z tym,że ja 35 lat.
Z objawów podobnie, z tym, że mdłości już mi minęły i męczy mnie zgaga. Co do słodyczy, to jak nie widzę, to nie jem, a jak mam pod ręką, to pochłaniam 😆
 
Cześć wszystkim 😊 Mam 32 lata i jest to moja pierwsza ciąża.. Z mężem staraliśmy się o dziecko około 2 lata. Po długim oczekiwaniu, w końcu nam się udało.
Termin porodu według USG wypada mi na 5 lutego, czyli jestem w 13 tygodniu i 2 dni.
Jestem po pierwszych prenatalnych, na chwilę obecną jest wszystko OK, ale za wcześnie na wskazanie płci.. 😋
Bobo ma 6,69 cm wzrostu 💪
Czekam na odbiór wyników badań Trisomii, powinny być 7 sierpnia, także czekam niecierpliwie 😟
Mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🥰
Moje dolegliwości to:
- wpadanie włosów.. jakaś masakra :sad: większość słyszałam kobiet, że ma baby hair.. gęste, lśniące włosy itd. a ja mam na odwrót o_O
- mdłości każdego późnego wieczoru, na szczęście tylko mdłości nic więcej.. 😋
Brak jakichkolwiek zachcianek. Myślałam, że przy ciąży będę miała większe wymagania 🤪 ale jakby nie patrząc to I trymestr, także może później się coś zmieni.
Jedynie co, to dużo słodkiego jem, ale to i przed ciążą tak miałam.. po prostu słodkie musi być, obiadu mogę nie dojeść, ale słodkości nie odmówię 😁
Chyba to na tyle.. 🙃
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki 👋

Zobacz załącznik 1553322
Witaj ❤️ Zazdroszcze jedzenia czegokolwiek 😅 U mnie wróciły 🤮...... I na jedzenie patrzeć nie mogę .... A tarczycę badalas? U mnie włosy leciały i wybila mi niedoczynność...
 
Witaj. Dużo nas łączy🤩. Też mam termin na 5 lutego, z tym,że ja 35 lat.
Z objawów podobnie, z tym, że mdłości już mi minęły i męczy mnie zgaga. Co do słodyczy, to jak nie widzę, to nie jem, a jak mam pod ręką, to pochłaniam 😆
No w sumie mam tak jak Ty napisałaś, że jak są pod ręką to się zajada i zajada.. jak nie mam to nie świruje 🤪
 
Witaj ❤️ Zazdroszcze jedzenia czegokolwiek 😅 U mnie wróciły 🤮...... I na jedzenie patrzeć nie mogę .... A tarczycę badalas? U mnie włosy leciały i wybila mi niedoczynność...
Wiesz co nie badałam tarczycy.. ale przed ciążą było wszystko w porządku, zaczęło się od ciąży.. plączą się i spłukując szampon, włosy lecą razem z wodą. Teraz może trochę mniej niż na początku, ale jednak dalej wypadają. Liczę że nie będę łysa 😜🫢 Znajoma gadała, że jej kumpela będąc w ciąży też tak miała jak ja... a gdy urodziła to ma teraz bujne i mocne włosy. Mam nadzieje, że będę miała jak ona.. wystarczy mi, że przestaną wypadać i wtedy będę spokojniejsza.
 
Witam serdecznie Drogie Panie ☺️ rok temu urodziłam swojego drugiego synka i przez ten czas jak maluszek rósł i się rozwijał myślałam, co zrobić żeby nie musieć wracać na etat i zostawiać go w żłobku tak jak to zrobiliśmy ze starszym synkiem. W mojej głowie pojawiło się marzenie otwarcia sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci i właśnie to marzenie się spełniło ☺️ jestem właścicielką miejsca gdzie można znaleźć ubranka dla mniejszych i większych Szkrabów. Narazie zaczynam, pojawiają się pierwsze posty sprzedażowe ale będę się starała sukcesywnie dodawać nowy asortyment. Może któraś z Was znajdzie chwilkę zajrzy na profil mojego sklepu, w który wkładam od samego początku swoje ❤️ Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was☀️

 
Wiesz co nie badałam tarczycy.. ale przed ciążą było wszystko w porządku, zaczęło się od ciąży.. plączą się i spłukując szampon, włosy lecą razem z wodą. Teraz może trochę mniej niż na początku, ale jednak dalej wypadają. Liczę że nie będę łysa 😜🫢 Znajoma gadała, że jej kumpela będąc w ciąży też tak miała jak ja... a gdy urodziła to ma teraz bujne i mocne włosy. Mam nadzieje, że będę miała jak ona.. wystarczy mi, że przestaną wypadać i wtedy będę spokojniejsza.
Ja przed ciążą też miałam dobre wyniki tarczycy, a w pierwszym trymestrze zjechała mi na sam dół, na sam koniec dolnej granicy - włosy nie wypadały, ale waga malała. Mam nadzieję, że tak jak w pierwszej ciąży, wszystko wróci do normy w drugim trymestrze 😊
Warto zbadać chociaż TSH 🙂
 
reklama
Witajcie Kobietki 😊

Chciałabym się dziś nieśmiało przywitać mimo, że jestem tutaj z Wami od dawna jako stalkerka czytająca i przeżywająca wpisy od początku wątku.🤪🫣
Trochę o sobie. Mam 26 lat i od początku roku żyłam w strachu gdyż dowiedziałam się że moje AMH jest za niskie i muszę się starać o ciąże tylko w tym roku mimo nie tak dużego wieku.. Załamana podjęłam próbę, udało się po kilku miesiącach. Niestety jak szybko zaczęłam się cieszyć tak szybko poroniłam maleństwo, strasznie to przeżyłam bo dodatkowo informacja, że niedługo mogę być bezpłodna zwalała mnie z nóg. Głównym powodem poronienia był bardzo duży problem z progesteronem.
W kolejnym cyklu ponownie się udało, ale mojej radości nadal towarzyszy strach, dodatkowo powstała mi duża torbiel na jajniku. Ze względu na problemy z progesteronem cały czas jestem na lekach, globulkach a jeszcze do niedawna i na codziennych zastrzykach.
Z decyzją o dołączeniu czekałam do prenatalnych, które miałam dziś. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Wszystko wyszło pięknie i na 80% mamy zdrową dziewczynkę. Termin u jednego ginekologa na 13 lutego a u drugiego z prenatalnych na 9 lutego.
Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i każdej życzę zdrowia dla siebie i Waszych cudownych maleństw. ♥️
 
Do góry