reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Kochane
Byłam dziś na wizycie, bo w nocy miałam jakąś niestrawność i oczywiście panika 😁
Okazało się że z maleństwem wszystko dobrze ❤️ serduszko ładnie bije, ♥️ 3.1 cm.
Prawdopodobnie to chłopiec 🤔 niby to wcześnie ale ewidentnie coś mocno odstawało między nóżkami 😁
Kolejne wczesne określenie płci 😊
Ja to się zastanawiam czy to nie ten wyrostek płciowy, który dopiero opada przy pierwszych badaniach prenatalnych, bo on normalnie sterczy do góry, a później opada jak jest dziewczynka lub zostaje jak jest chłopiec 🤔 kiedyś o tym czytałam, ale mogę się mylić 🤭
 
reklama
Kolejne wczesne określenie płci 😊
Ja to się zastanawiam czy to nie ten wyrostek płciowy, który dopiero opada przy pierwszych badaniach prenatalnych, bo on normalnie sterczy do góry, a później opada jak jest dziewczynka lub zostaje jak jest chłopiec 🤔 kiedyś o tym czytałam, ale mogę się mylić 🤭

No mąż ma nadzieję że opadnie, bo tak chciał dziewczynkę 😁
 
Cześć dziewczyny, co prawda termin porodu mam na 25 stycznia, ale na grupie styczniowych mam niewiele się dzieje, założona jest jakaś grupa prywatna do której nie można się dołączyć a tutaj widzę ze sporo się dzieje i co chwile do Was zaglądam, czuje ze potrzebuje wsparcia innych kobiet, to moja pierwsza ciąża. Mogę się przyłączyć do Was? :)

Aaa czy dobrze widzę w nicku że 94 rok. ☺️

To też moja pierwsza 😊
 
No mąż ma nadzieję że opadnie, bo tak chciał dziewczynkę 😁
A takim razie trzymam kciuki ✊❤️
Kiedyś o tym czytałam i dlatego na prenatalnym mówi się, że to takie 50/50 😊
U mnie po pierwszych prenatalnych miał być chłopiec, a w 17tc była dziewczynka i tak zostało, dlatego nawet nie będę się pytać o płeć na wizycie tylko poczekam 😀 mój mąż teraz marzy o synku 😊
 
reklama
Do góry