reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
nie dr powiedziała że w pierwszym trymestrze lepiej nie robić bo łożysko jeszcze nie wykształcone i cała chemia przez płytkę przechodzi do dziecka.. później już można ale ja jakoś nie mode nez bo mam za miękka płytkę..
Ja za to nie mogę robić hybryd bo mnie wszystko uczula :/ znacie jakieś alternatywy?
 
Ale narobiłyście mi smaka!! Do tego stopnia, że mąż właśnie pojechał po pasztet i Ogórki 🤣

A odnosnie brzuszka to powiem Wam, że ja mam naprawdę już widoczny. Dziś szukałam w sklepach sukienek takich worków bo tylko w nich nie widać a jedziemy do mojej rodziny na weekend i nie chcę im jeszcze o tym mówić no i miałam problem żeby coś znaleźć. Ja nie wiem co to będzie dalej jak już tak widać. Będę się toczyć 🤣

Ja juz pozegnalam się z jeansami 😞 wszystkie mam takie mega mega slim, wiec wejde ale na bezdechu i mega cisną 😞 więc zamowilam kilka sukienek na lato
 
Dzisiaj mi się śniło, że stetoskopem słuchałam serduszka naszej Perełki ;). Ogólnie to codziennie mam masę snów, znacznie więcej niż przed ciążą i to głównie jakieś kompletnie abstrakcyjne.
 
Ja też mam już widoczny brzuszek, co jest dla mnie ogromną nowością, bo w pierwszej ciąży widoczny brzuch miałam dopiero w 7 miesiącu (pracowałam do samego porodu i gdy poszłam na macierzyński, niektórzy zdziwili się, że byłam w ciąży ;).
Zastanawiam się z czego to wynika? Czy w drugiej ciąży brzuch jest przeważnie bardziej widoczny niż w pierwszej? Czy to może faktycznie od tarczycy? W tej ciąży też mam problemy z tarczycą i tydzień temu zaczęłam leczenie, w poprzedniej ciąży wyniki były idealne.

Poodbno w drugiej ciąży szybciej widac, bo mięśnie są juz rozciągniete itp.
 
reklama
A ja rano już byłam na pobraniu krwi i wiecie co ? Dostałam kartę stałego klienta w diagnostyce 😂 czuje się trochę jak emerytka teraz 😔😂😂
Też mam, założyli mi w kwietniu jak badałam betę i proga przy biochemie, później wykorzystałam tą szaloną zniżkę w maju 😅 na szczęście ginek ma umowę z NFZ i mam badania za darmo 🤭
To tez prawda. Czyżby juz byla grupa prywatna ? Bo cos mi przyszło na priv
Tak, jest i już dziewczyny produkują więc będziesz miała co czytać 😁
 
Do góry