reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
No wczoraj na wizycie wyszło że wg OM powinno być 7+3 ale wg USG wychodzi 5+4 był tylko pęcherzyk bez zarodka. Mam robić betę i powtórzyć USG po niedzieli. Dzisiaj moja beta faktycznie jest na poziomie 5/6 TC więc wychodzi że ciąża byłaby młodsza o 2 tyg. A to wg mnie jest niemożliwe, bo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 14 DC. Zobaczę co będzie z przyrostem bety w sobotę, ale obawiam się że tam nie rozwija się to prawidłowo. No ale na razie biorę tą luteinę i czekam.
 
No wczoraj na wizycie wyszło że wg OM powinno być 7+3 ale wg USG wychodzi 5+4 był tylko pęcherzyk bez zarodka. Mam robić betę i powtórzyć USG po niedzieli. Dzisiaj moja beta faktycznie jest na poziomie 5/6 TC więc wychodzi że ciąża byłaby młodsza o 2 tyg. A to wg mnie jest niemożliwe, bo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 14 DC. Zobaczę co będzie z przyrostem bety w sobotę, ale obawiam się że tam nie rozwija się to prawidłowo. No ale na razie biorę tą luteinę i czekam.
To jest przykre... Ale badz dobrej Mysli, na tym etapie wszystko sie moze zdarzyc I nie trudno o blad..
 
Przykro mi bardzo, ale najważniejsze że teraz wszystko zapowiada się dobrze ♥️ trzymam kciuki za was ♥️ a ja nie jestem pewna czy zostanę tu z wami, bo coś mi się wydaje że tam nie do końca idzie tak jak trzeba.
Ojej, ale coś konkretnego wiesz czy tylko takie przeczucia?
Miałam wizytę w sobotę i na ten moment wszystko ok, ciąża nieco młodsza niż to wcześniej ustalaliśmy, ale mam nadzieje ze tym razem będzie wszystko w porządku juz dalej :)
 
No wczoraj na wizycie wyszło że wg OM powinno być 7+3 ale wg USG wychodzi 5+4 był tylko pęcherzyk bez zarodka. Mam robić betę i powtórzyć USG po niedzieli. Dzisiaj moja beta faktycznie jest na poziomie 5/6 TC więc wychodzi że ciąża byłaby młodsza o 2 tyg. A to wg mnie jest niemożliwe, bo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 14 DC. Zobaczę co będzie z przyrostem bety w sobotę, ale obawiam się że tam nie rozwija się to prawidłowo. No ale na razie biorę tą luteinę i czekam.
U mnie tez okazała się młodsza niemal o tydzień, wiec może i u ciebie się przesunęło, wiesz test testem, ale ciało czasem różnie reaguje 😘 trzymam kciuki aby było ok!! Dawaj koniecznie znac na początku przyszłego tyg, kiedy masz wizytę?
 
No wczoraj na wizycie wyszło że wg OM powinno być 7+3 ale wg USG wychodzi 5+4 był tylko pęcherzyk bez zarodka. Mam robić betę i powtórzyć USG po niedzieli. Dzisiaj moja beta faktycznie jest na poziomie 5/6 TC więc wychodzi że ciąża byłaby młodsza o 2 tyg. A to wg mnie jest niemożliwe, bo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 14 DC. Zobaczę co będzie z przyrostem bety w sobotę, ale obawiam się że tam nie rozwija się to prawidłowo. No ale na razie biorę tą luteinę i czekam.
też mam prawie 2 tygodnie opóźnienia, ale mam bardzo długie i nieregularne cykle więc się nie zdziwiłam, że ciąża jest młodsza.

Może u Ciebie też tak jest? Czy masz jak w zegarku?
 
No wczoraj na wizycie wyszło że wg OM powinno być 7+3 ale wg USG wychodzi 5+4 był tylko pęcherzyk bez zarodka. Mam robić betę i powtórzyć USG po niedzieli. Dzisiaj moja beta faktycznie jest na poziomie 5/6 TC więc wychodzi że ciąża byłaby młodsza o 2 tyg. A to wg mnie jest niemożliwe, bo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 14 DC. Zobaczę co będzie z przyrostem bety w sobotę, ale obawiam się że tam nie rozwija się to prawidłowo. No ale na razie biorę tą luteinę i czekam.
Kochana postaraj się być dobrej myśli. Pamiętaj, że testy ciążowe, owulacyjne to tylko kawałek plastiku i papieru. Jeśli chodzi o owulację, tylko monitoring cyklu u ginekologa jest w stanie dokladnie przewidzieć kiedy wystąpi owulacja. Testy mogą się mylić. My tutaj jesteśmy z Tobą, wszystkie trzymamy mocno kciuki za prawidłowy rozwój Twojej fasolki. 🤞🏻🍀
 
Kurde cos mi chyba córka sprzedała 😞 gorączka mnie cos bierze (w poprzedniej ciąży nie wiem jak ale ani razu mnie nic nie wzięło) i nie wiem zbytnio co mam brać. Pomozecie ? Czybz dzidzią będzie wszystko ok ? Zaczęłam się denerwować
 
U mnie tez okazała się młodsza niemal o tydzień, wiec może i u ciebie się przesunęło, wiesz test testem, ale ciało czasem różnie reaguje 😘 trzymam kciuki aby było ok!! Dawaj koniecznie znac na początku przyszłego tyg, kiedy masz wizytę?
Umówiłam się na poniedziałek. No zobaczymy bardzo na luzie do tego podchodzę. Jak się nie uda to będziemy próbować dalej 😎
 
reklama
też mam prawie 2 tygodnie opóźnienia, ale mam bardzo długie i nieregularne cykle więc się nie zdziwiłam, że ciąża jest młodsza.

Może u Ciebie też tak jest? Czy masz jak w zegarku?
Moje są regularnie 28 dni więc dlatego nie pasuje mi to przesunięcie o 2 tyg.
 
Do góry