reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ja się dziś dowiedziałam, że przy niedoczynności tarczycy nie powinnam jeść kapusty i brokułów, dobrze, że i tak rzadko to jadłam ;P
 
reklama
A dziewczyny mi się przypomniało w pierwszej ciąży nie wiedziałam co i jak. I moja gin wysłała mnie na prenatalne zapisz się mówi ok ja poszłam do okienka zapisali mnie gdzieś w innej przychodni bo nie było miejsc i podałam datę itp doktorce i mówi ok będzie dobrze, a to był 14+5 tyg ciąży 😂 dzięki temu nie miałam nawet NT zmierzonego 😂
 
Cześć dziewczyny 😊 później nadrobię zaległości ale chciałam Wam dać znać jak było na wizycie u lekarza. To było najbardziej niesamowite usg jak do tej pory. Widziałam małego człowieka, który się wiercił niesamowicie i machał rączkami i nóżkami. Niezwykły widok 🙈

Ale najbardziej niespodziewany moment badania to jak lekarz do mnie mówi,, pani spojrzy jaki spory penis między nóżkami" 🤣🤣 byłam w szoku, że tak szybko już coś widać. Powiedział, że oczywiście poczekamy do prenatalnych no ale widział już, że prawdopodobnie chłopiec. Nie spodziewałam się dziś tej informacji. 😍 Cieszę niesamowicie, poza tym z maleństwem wszystko dobrze. Kazał mi odstawić duphaston bo powiedział, że teraz to już łożysko utrzyma ciążę.

Badanie prenatalne mam 27 lipca, prośba o wpisanie.
Natomiast kazali mi przyjść 24 lipca na test pappa a do lekarza na kolejną kontrolę dopiero 17 sierpnia.
Chyba pierwsza płeć na forum 😄 super 💝
 
Ja to używam wszystkiego jak przed ciążą ale z natury używam kosmetyków raczej eko. Jedynie co to nie farbuje włosów przez 1 trymestr i nie ważne czy to farby eko czy nie eko po prostu da się bez fryzjera obejść. Ostatnio mój genialny sąsiad randapem pryskał chwasty przed swoją posesją to długo bałam się wyjść z domu.
A mój mąż miał do mnie wczoraj pretensje, że przestałam dbać o ogród i kiedy w końcu popryskam randapem, bo chwastów masa:p
Generalnie to mamy dużo roślin miododajnych i dużo zapylaczy, więc dla mnie ta trucizna odpada, bo wszystko poumiera, mam nadzieje, że mąż zrozumiał :)
 
Dziś testowałam detektor, coś tam zaczyna się pokazywać z jednym punkcie, ale jeszcze jest za wcześnie, muszę poczekać z tydzień lub dwa 🙂
 
reklama
Hej , ja wczoraj miałam dość aktywny dzień, wyszliśmy z dziećmi na dwór przed 10 i wróciliśmy o 15. Przed 16 jak mąż przyszedł padłam i obudziła mnie fryzjerka , która przyszła po 17. A potem pojechałam z koleżanką na basen i chętnie bym tak jeździła chociaż raz w tygodniu, żeby się ruszyć coś:) dziś strasznie mnie żołądek boli , a po południu jadę z Mamą do szpitala. Mam stresa 😬
 
Do góry