reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Ja mam prenatalne dopiero na początku 13 tygodnia, babka w rejestracji mówiła że lepiej w późniejszym czasie to będzie bardziej miarodajne badanie.
Ja w poprzedniej ciąży miałam w 13 tygodniu i 3 dniu. Teraz ginekolog mnie zapisał na 11 i 5 dzień, bo akurat wtedy przyjeżdża ten lekarz co robi. I tak sobie myślę czy już wyjdzie. Ale skoro lekarz tak zadecydował hmmm
 
Ja jedynie pryskam bukszpan bo cmia jest bezlitosna 🥺 u sąsiadów w dwa dni zjadła żywopłot z bukszpanu, nie do uratowania.
Ogród mam raczej taki wiejski bo mam dwa Beagle więc przy nich nie da się mieć jak z katalogu 😁
Przed domem mam jedynie kwiatki w donicach bo tylko tak przetrwają 😁
Kto by pomyślał że taki aniołek może przekopać kwiaty.
Słodziak. Ja mam Malamuta to też mam wesoło, stawy już jej siadają bo staruszka już, ale potrafi jeszcze poszaleć, na wiosnę miałam wszędzie siatki porozstawiane a i tak jakoś przeskoczyła i niszczyła co się dało i wszystko przekopie.
Też mam wiejski ogródek trochę kwiatków krzaków, do katalogu to mi bardzo bardzo daleko, a teraz to już chwast na chwaście, bo nie mam siły do tego, a tyle roboty. Jeszcze taka susza wszystko schnie, trawe to już mam taką wypaloną od południa.
No słyszałam o tej ćmie tragedia, trzeba pryskać, bo szkoda.
 
Ja nie stosuje żadnych oprysków. Mam mały warzywniaczek i dużo roślin miododajnych ostatnio tak ładnie bzyczą owady w mojej lawendzie. A ten mi tu pryska za płotem. 🤦
U mnie teraz też sporo chwastów coś tam porobie, ale to nie to samo co przed ciążą, więc też ogród niedopieszczony.
Ja tez mam mały warzywniaczek i tez mam lawendę przed domem, śmieje się, że można obok ul postawic :)
 
Słodziak. Ja mam Malamuta to też mam wesoło, stawy już jej siadają bo staruszka już, ale potrafi jeszcze poszaleć, na wiosnę miałam wszędzie siatki porozstawiane a i tak jakoś przeskoczyła i niszczyła co się dało i wszystko przekopie.
Też mam wiejski ogródek trochę kwiatków krzaków, do katalogu to mi bardzo bardzo daleko, a teraz to już chwast na chwaście, bo nie mam siły do tego, a tyle roboty. Jeszcze taka susza wszystko schnie, trawe to już mam taką wypaloną od południa.
No słyszałam o tej ćmie tragedia, trzeba pryskać, bo szkoda.

Śliczny piesek ❤️
U nas przez miesiąc nie padało, trawa prawie zanikła 😔 ale od kilku dni deszczu sporo to ładnie odrosła 😍
 
reklama
Mi też od kilku dni ustały objawy :/ a wizyta dopiero 17 lipca.
Dziewczyny w którym tygodniu zaczęłyście odstawiać progesteron i w którym całkiem odstawiłyście lub macie odstawić?
 
Do góry