reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

A mój mąż miał do mnie wczoraj pretensje, że przestałam dbać o ogród i kiedy w końcu popryskam randapem, bo chwastów masa:p
Generalnie to mamy dużo roślin miododajnych i dużo zapylaczy, więc dla mnie ta trucizna odpada, bo wszystko poumiera, mam nadzieje, że mąż zrozumiał :)
Ja nie stosuje żadnych oprysków. Mam mały warzywniaczek i dużo roślin miododajnych ostatnio tak ładnie bzyczą owady w mojej lawendzie. A ten mi tu pryska za płotem. 🤦
U mnie teraz też sporo chwastów coś tam porobie, ale to nie to samo co przed ciążą, więc też ogród niedopieszczony.
 
reklama
A dziewczyny mi się przypomniało w pierwszej ciąży nie wiedziałam co i jak. I moja gin wysłała mnie na prenatalne zapisz się mówi ok ja poszłam do okienka zapisali mnie gdzieś w innej przychodni bo nie było miejsc i podałam datę itp doktorce i mówi ok będzie dobrze, a to był 14+5 tyg ciąży 😂 dzięki temu nie miałam nawet NT zmierzonego 😂
Ja mam prenatalne dopiero na początku 13 tygodnia, babka w rejestracji mówiła że lepiej w późniejszym czasie to będzie bardziej miarodajne badanie.
 
Ja nie stosuje żadnych oprysków. Mam mały warzywniaczek i dużo roślin miododajnych ostatnio tak ładnie bzyczą owady w mojej lawendzie. A ten mi tu pryska za płotem. 🤦
U mnie teraz też sporo chwastów coś tam porobie, ale to nie to samo co przed ciążą, więc też ogród niedopieszczony.

Ja jedynie pryskam bukszpan bo cmia jest bezlitosna 🥺 u sąsiadów w dwa dni zjadła żywopłot z bukszpanu, nie do uratowania.
Ogród mam raczej taki wiejski bo mam dwa Beagle więc przy nich nie da się mieć jak z katalogu 😁
Przed domem mam jedynie kwiatki w donicach bo tylko tak przetrwają 😁
Kto by pomyślał że taki aniołek może przekopać kwiaty.
 

Załączniki

  • 8e048b14-230b-4cb0-b1bc-313e27eb1013.jpeg
    8e048b14-230b-4cb0-b1bc-313e27eb1013.jpeg
    72,2 KB · Wyświetleń: 61
Cześć dziewczyny :) Wstępnie badania prenatalne mam umówione na 8 sierpnia, powinnam wtedy mieć 13+0. Wstępnie, bo nie wiem czy nie będę zmieniać wizyty na późniejszą godzinę, wszystko zależy od pracy narzeczonego :)
 
reklama
Do góry