reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ojaaa będzie gorąc 🙈
Ojjj tak 🙈 w sumie zawsze jeździliśmy do Egiptu kwiecień/maj ale w tym roku ni w ząb nam te miesiące nie pasowały, mieliśmy jechać we wrześniu ale trafiła się super oferta wiec postanowiliśmy skorzystać 🙈 zresztą póki brzucha nie ma można się trochę po plaży polansować 😅 ostatni dzwonek 🙃
 
reklama
Ja byłam dzisiaj na IP ginekologicznej +sor, straszny ból boku, pleców, pachwiny, pośladka i już nawet nogi. Bałam się, że poroniłam. Po okropnym przyjęciu i przejściu przez wielu lekarzy (3 oddziały) stwierdzono rwę kulszową.
Fasolka żyje i ma się dobrze - już 2,58cm szczęścia 🥰
Dostałam kroplówkę, wylałam dzisiaj morzę łez ze stresu i na szczęście dzidziuś ma się dobrze ❤️
O jeju! Najważniejsze że z fasolka wszystko okej 😊 a jaka duża i piękna fasolka 😍

Miałam kiedyś rwe kulszowa. Rozumiem ból.
Fizjo i ćwiczenia powinny pomóc. Głównie skupić się na rozluźniających.
 
Cześć wszystkim.

Ja to od wczoraj czuje się tak bleee.
Nie mam sił na nic. Leżę i czuje że zwrócę powietrze...

Głowa boli i nie ma ochoty na nic.
 
Dzień dobry 🌻 co tu taka cisza z rana ? Jak się czujecie ?
@mysza.91 , @izka_312 , @kasiaa93 powodzenia na wizytach ❤️
Ja jeszcze jestem ciekawa jak się będę czuła bo wczorajszy dzień musiałam spędzić w pozycji poziomej… jak tylko wstawałam to były wymioty 😕 mam nadzieje, ze dziś nie będzie powtórki i będę w stanie cokolwiek zrobić
 
reklama
Do góry