reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Przez tą wczorajszą konwersacje miałam takie koszmary że szok 🙈 wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej 😁 o 12 dopiero się zwlekałam z łóżka 😵‍💫
Podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i nie mogą pozwolić sobie na odpoczynek, jesteś mega silne 😘
Mnie dziś znowu zaczęły męczyć mdłości 🤢 a było już tak dobrze, węch mak tak wyczulony że w domu czuje pranie na dworze 🙈 ulubiony odświeżacz nie pachnie tak ładnie 🥴 perfumy stoją i czekają na lepsze dni🥰

Mam takie trochę nietypowe pytanie, ostatnio na wizycie lekarz zakazał używać płynu do higieny intymnej, tylko woda🥺
Używacie jakieś specjalne płyny i możecie polecić, bo jak żyć myjąc się samą wodą 🙈
Ja uzywam albo samej wody albo szarego mydla. Juz tak od poprzedniej ciazy, gdy co jakis czas mi wracaly infekcje.
 
reklama
Przez tą wczorajszą konwersacje miałam takie koszmary że szok 🙈 wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej 😁 o 12 dopiero się zwlekałam z łóżka 😵‍💫
Podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i nie mogą pozwolić sobie na odpoczynek, jesteś mega silne 😘
Mnie dziś znowu zaczęły męczyć mdłości 🤢 a było już tak dobrze, węch mak tak wyczulony że w domu czuje pranie na dworze 🙈 ulubiony odświeżacz nie pachnie tak ładnie 🥴 perfumy stoją i czekają na lepsze dni🥰

Mam takie trochę nietypowe pytanie, ostatnio na wizycie lekarz zakazał używać płynu do higieny intymnej, tylko woda🥺
Używacie jakieś specjalne płyny i możecie polecić, bo jak żyć myjąc się samą wodą 🙈
Ja używam szarego mydła i od tamtej pory nie miałam żadnej infekcji 🙂
Hej ;)
Czy mogę jeszcze dołączyć? Od paru dni obserwuje ale bałam się dołączyć bo poprzednia ciążę (listopad 2022) straciłam na tym etapie na którym jestem obecnie.
Termin z usg 3.02, według miesiączki na 25.01 (różnica ta wynika z późnej owulacji)
Witamy 😊 wpisałam w kalendarz 🙂 a jak samopoczucie? Który tydzień u Ciebie? 🙂
 
Przez tą wczorajszą konwersacje miałam takie koszmary że szok 🙈 wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej 😁 o 12 dopiero się zwlekałam z łóżka 😵‍💫
Podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i nie mogą pozwolić sobie na odpoczynek, jesteś mega silne 😘
Mnie dziś znowu zaczęły męczyć mdłości 🤢 a było już tak dobrze, węch mak tak wyczulony że w domu czuje pranie na dworze 🙈 ulubiony odświeżacz nie pachnie tak ładnie 🥴 perfumy stoją i czekają na lepsze dni🥰

Mam takie trochę nietypowe pytanie, ostatnio na wizycie lekarz zakazał używać płynu do higieny intymnej, tylko woda🥺
Używacie jakieś specjalne płyny i możecie polecić, bo jak żyć myjąc się samą wodą 🙈
podobno te płyny znywają tą dobrą florę bakteryjną, ale ja nie wyobrażam myć się bez. Ja używam, ale dosłownie odrobinę i nie bezpośrednio tylko taką resztką na ręce, a używam Yope Geranium i żurawina, bo jest 99% że składników naturalnych.
 
Hej ;)
Czy mogę jeszcze dołączyć? Od paru dni obserwuje ale bałam się dołączyć bo poprzednia ciążę (listopad 2022) straciłam na tym etapie na którym jestem obecnie.
Termin z usg 3.02, według miesiączki na 25.01 (różnica ta wynika z późnej owulacji)
witamy 😀 ja mam bardzo podobną sytuację. Z OM wychodzi mi koniec stycznia, a z USG 30.01, więc równie dobrze to może być luty. Cykle bardzo długie i nieregularne.
 
witamy 😀 ja mam bardzo podobną sytuację. Z OM wychodzi mi koniec stycznia, a z USG 30.01, więc równie dobrze to może być luty. Cykle bardzo długie i nieregularne.
U mnie przez przypadek na wizycie u ginekologa w innej sprawie wyszła owulacja w 23 dniu cyklu. Poprzednie cykle były 30 dniowe.
 
Przez tą wczorajszą konwersacje miałam takie koszmary że szok 🙈 wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej 😁 o 12 dopiero się zwlekałam z łóżka 😵‍💫
Podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i nie mogą pozwolić sobie na odpoczynek, jesteś mega silne 😘
Mnie dziś znowu zaczęły męczyć mdłości 🤢 a było już tak dobrze, węch mak tak wyczulony że w domu czuje pranie na dworze 🙈 ulubiony odświeżacz nie pachnie tak ładnie 🥴 perfumy stoją i czekają na lepsze dni🥰

Mam takie trochę nietypowe pytanie, ostatnio na wizycie lekarz zakazał używać płynu do higieny intymnej, tylko woda🥺
Używacie jakieś specjalne płyny i możecie polecić, bo jak żyć myjąc się samą wodą 🙈
Kurcze mi lekarz nigdy nie zakazywał 🤔 używam od zawsze i w ciąży też używałam.
 
reklama
Do góry