reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
A który to tydzień?
 
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
kochana ale jak poronienie jak serduszko bije! Ja bym poszła do innego lekarza skonsultować.. może ciąża jest młodsza i serduszko się dopiero rozkręca?
 
Witam wszystkich! Jestem i mam się dobrze 🥰 mam nawet malutkie serduszko, wszystko ze mną dobrze tak jak powinno być. Mam 2 mm więc rosnę 😍
 

Załączniki

  • d2bd2fb3-823a-46ac-85c3-1a25a00c9e40.jpeg
    d2bd2fb3-823a-46ac-85c3-1a25a00c9e40.jpeg
    60,9 KB · Wyświetleń: 59
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
Kochana nie ma co na to patrzeć, może ciąża jest młodsza i dlatego serduszko jeszcze słabo bije ♥️
Wszystkiego Dobrego ❤️
 
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
Nie wiem czy to coś da, ale napisze tylko, że mój syn na pierwszej wizycie miał dokładnie takie samo tętno ;) i wszystko było dobrze, lekarz powiedział, że po prostu serduszko dopiero się rozkręca.
 
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
Aż 3 tygodnie Ci kazał czekać? Przy poronieniu zagrażającym? 😶‍🌫️ W poprzedniej ciąży też miałam problem ze zbyt małym zarodkiem i słabym tętnem i co tydzień lekarka kazała przychodzić 🙈🙈

Gratuluję dziewczyny pięknych fasolek i serduszek ❤️❤️ Ja już miałam bety nie robić, ale jednak jutro jeszcze przed wizytą zrobię, mąż stwierdził że też będzie spokojniejszy jak będziemy wiedzieć czy dobrze rośnie :) No i powiedziałam już koleżance z pracy, że raczej póki co nie wracam 😉 Może i za wcześnie, ale one też muszą sobie grafik ogarnąć w razie czego więc wolę żeby wiedziały co i jak
 
Chodzę do Kielc prywatnie do dr Ewa Szczurkowska Mirecka, place 230zl za wizytę i badania i prenatalne mam w cenie 😊 do pappa muszę jedynie dopłacić 🙂
Rodziłam pierwszy raz na Kościuszki i teraz też zamierzam, bo położna która odbierała poród to miała morze cierpliwości 😁

Oszczędzaj się ile się da, wiem, że przy dzieciach jest ciężko, ale może mąż więcej pomoże. Trzymam kciuki i nie ściągaj złych myśli ✊❤️ przez 3 tygodnie może fasolka mieć serducho jak dzwon 😊
Ja poprzednio rodzilam na czarnowie i tam tez mialam lekarza jednak teraz chcialabym na Kościuszki i zapisalam sie do Chróściela.
 
reklama
Ja poprzednio rodzilam na czarnowie i tam tez mialam lekarza jednak teraz chcialabym na Kościuszki i zapisalam sie do Chróściela.
Był przy porodzie mojej siostry i była z niego bardzo zadowolona - powiedziała, że pozytywny facet 🙂
Moja ginekolog nie pracuje na Kościuszki, ale też nie szukałam lekarza, który pracuje w szpitalu 😊
 
Do góry