reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Już po 😊 serducho jest i prawie centymetr człowieka.

Założona karta ciąży i mnóstwo wypisanych badań, łącznie z krzywą jak mi glukoza wyjdzie wyższa niż 91 (w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową).

Ze względu na historie poronień dostałam duphaston 2x1 i acard.

Następna wizyta 18 lipca, a na kolejnej prenatalne i pobranie Nifty.
Super, też mam kolejną wizytę na 18 lipca 🙂
 
reklama
Hej Dziewczyny 😘 jak tam u Was noc? Ja ostatnio bardzo źle śpię , staje co chwile do łazienki a w dzień tak nie chodzę i piersi strasznie bolą w nocy. Zawsze śpię bez stanika ale kurczę dziś pójdę w staniku chyba bo jak wstaje w nocy są takie ciężkie ze sprawia mi to ból
Hello, nie jesteś sama ja się strasznie kręcę w nocy, raz mi gorąco, a za chwile zimno u wskakuje pod kołdrę 😜 poza tym często wstaje na siusiu i bardzo dużo piję wody, bo jakoś mnie suszy 🙃
 
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
 
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
Kochana trzymam kciuki, żeby Dzidzia pięknie rosła i żebyś za 3 tyg przyniosła same dobre wieści ❤️

Pozostałym Dziewczynom gratuluje serdecznie udanych wizyt ❤️
 
reklama
@Lilka92 chyba nie będę szla na betę chyba że coś mnie zaniepokoi. w poprzedniej ciąży też nie byłam. Musiałbym brać urlop lub jechać do Kielc. A powiedz do jakiego lekarza chodzisz i w którym szpitalu chcesz rodzić?
Chodzę do Kielc prywatnie do dr Ewa Szczurkowska Mirecka, place 230zl za wizytę i badania i prenatalne mam w cenie 😊 do pappa muszę jedynie dopłacić 🙂
Rodziłam pierwszy raz na Kościuszki i teraz też zamierzam, bo położna która odbierała poród to miała morze cierpliwości 😁
Gratulacje dziewczyny! Cieszę się, że u Was wszystko ok ❤️
U mnie na wizycie średnio. Kropek się schował i lekarz go bardzo długo szukał , ale w końcu znalazł ❤️ jednak jest o 5 dni mniejszy niż wychodzi z moich obliczeń i ma słabe tętno :( tylko 115. Przepisał mi acard na wszelki wypadek , kazał zbadać progesteron, w razie czego mam wziąć duphaston i przyjść za 3 tygodnie, żeby mógł coś więcej powiedzieć. W opisie jednak napisał poronienie zagrażające, pewnie nie chciał mówić wprost, ale średnio to wygląda.
Oszczędzaj się ile się da, wiem, że przy dzieciach jest ciężko, ale może mąż więcej pomoże. Trzymam kciuki i nie ściągaj złych myśli ✊❤️ przez 3 tygodnie może fasolka mieć serducho jak dzwon 😊
 
Do góry