reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

A nie pisałam Wam, w czwartek mieliśmy wizytę - III prenatalne, z mała wszystko ok, szyjka 27,8, a było 28, tak zmierzyła. Dzisiaj jesteśmy już w 30tc+1 dzień. Tak to zleciało że szok i już 30 tc 🙈
A macie może czasem takie uczucie jakby Was cos łaskotało, ale tak nisko, przy samej pochwie? Kurde już nie wiem co o tym myśleć, czy to po prostu takie ułożenie.
Hania na badaniu ważyła 1335g. Teraz mamy wizytę położniczą 28 grudnia.
 
reklama
A nie pisałam Wam, w czwartek mieliśmy wizytę - III prenatalne, z mała wszystko ok, szyjka 27,8, a było 28, tak zmierzyła. Dzisiaj jesteśmy już w 30tc+1 dzień. Tak to zleciało że szok i już 30 tc 🙈
A macie może czasem takie uczucie jakby Was cos łaskotało, ale tak nisko, przy samej pochwie? Kurde już nie wiem co o tym myśleć, czy to po prostu takie ułożenie.
Hania na badaniu ważyła 1335g. Teraz mamy wizytę położniczą 28 grudnia.
To mała dziewczynka będzie u nas 29 tygodniu 1600:)
 
Dziewczyny, bolą mnie chyba pachwiny albo biodra czy kości miednicy, ciężko to określić. Szczególnie przy przekręceniu z boku na bok. Czy któraś ma może coś podobnego?
 
Dziewczyny, bolą mnie chyba pachwiny albo biodra czy kości miednicy, ciężko to określić. Szczególnie przy przekręceniu z boku na bok. Czy któraś ma może coś podobnego?
Kurde jakbyś opisała moją dzisiejszą noc :D
Mam dokładnie tak samo, biodra mnie bolą, a w nocy to przekręcam się z milion razy. Wczoraj jeszcze przywieźliśmy nowy materac, ale nic to nie zmieniło :D
Chyba brzuch tak ciąży i ciągnie jak leżę na boku i tak to jest. Przy ostatniej wizycie mówiła też, że zakaz leżenia na płasko, na plecach, wiedziałam o tym, ale jeszcze nam o tym nasza ginekolog przypominała.
 
Kurde jakbyś opisała moją dzisiejszą noc :D
Mam dokładnie tak samo, biodra mnie bolą, a w nocy to przekręcam się z milion razy. Wczoraj jeszcze przywieźliśmy nowy materac, ale nic to nie zmieniło :D
Chyba brzuch tak ciąży i ciągnie jak leżę na boku i tak to jest. Przy ostatniej wizycie mówiła też, że zakaz leżenia na płasko, na plecach, wiedziałam o tym, ale jeszcze nam o tym nasza ginekolog przypominała.
Ja przekręty z boku na bok robię na raty na plecy, odpoczynek na boczek hehe materac nie ma nic do rzeczy. Nawet ten stary byłby lepszy bo jest "pod Ciebie" już, a nowy będzie się wyrabiał. Ja śpię na poduszce ciążowej typu chyba c i ratuje mnie, bo mam podparcie pod plecy, brzuch.
Już powoli organizmy nasze przygotowują się do porodu stąd te bóle, bo się poszerzamy, jakbyśmy nie były już dostatecznie szerokie😄
 
Ja przekręty z boku na bok robię na raty na plecy, odpoczynek na boczek hehe materac nie ma nic do rzeczy. Nawet ten stary byłby lepszy bo jest "pod Ciebie" już, a nowy będzie się wyrabiał. Ja śpię na poduszce ciążowej typu chyba c i ratuje mnie, bo mam podparcie pod plecy, brzuch.
Już powoli organizmy nasze przygotowują się do porodu stąd te bóle, bo się poszerzamy, jakbyśmy nie były już dostatecznie szerokie😄
hahaha, to przekręcanie na raty to lepiej bym tego nie określiła :p. A jeszcze ja zawsze zanim się ułożę do spania to muszę kilka razy z boku na bok się przełożyć, więc mam wieczorne sesje bólu :/.
 
Ja przekręty z boku na bok robię na raty na plecy, odpoczynek na boczek hehe materac nie ma nic do rzeczy. Nawet ten stary byłby lepszy bo jest "pod Ciebie" już, a nowy będzie się wyrabiał. Ja śpię na poduszce ciążowej typu chyba c i ratuje mnie, bo mam podparcie pod plecy, brzuch.
Już powoli organizmy nasze przygotowują się do porodu stąd te bóle, bo się poszerzamy, jakbyśmy nie były już dostatecznie szerokie😄
Materac i tak chcieliśmy zmienić, bo jeśli Hania będzie spać z nami to chciałam żeby miała dobry. Też mam poduszkę ciążową typu C. Stąd ostatnio moje niewyspanie, bo co trochę się wiercę i zmieniam bok. Od tamtego czwartku przeszliśmy już na L4 bo ten brak snu źle na nas wpływa.
 
Materac i tak chcieliśmy zmienić, bo jeśli Hania będzie spać z nami to chciałam żeby miała dobry. Też mam poduszkę ciążową typu C. Stąd ostatnio moje niewyspanie, bo co trochę się wiercę i zmieniam bok. Od tamtego czwartku przeszliśmy już na L4 bo ten brak snu źle na nas wpływa.
A bo ja z tych co dziecko śpi obok łóżka rodziców w swoim łóżeczku🙂 a koniec końców najlepszymi materacami możemy okazać się my same🫣 to odsypiaj i odpoczywaj.
 
reklama
Hej, u nas 31+1 TC, a przekręcanie się w nocy to mordęga!
Mnie oprócz bolących bioder, miednicy, i wszystkich kości w okolicy boli pochwa. To wg lekarza jak najbardziej ok, bo chłopcy są już do dołu głowami a jeden siedzi nisko w kanale rodnym.
Dziś na badaniu chłopaki 1,7kg i 1,5kg.
Szyjka od kiedy biorę luteinę (tj. od 7 tygodni) nie skraca się, za to nieco się otworzyła. Prawdopodobnie wynika to z tego że już rodziłam, i miałam ciężki poród.
Lekarze sądzą że raczej nie urodzę przez sylwestrem, a po 33-34 tygodniu to w zasadzie dzieciaki prawie jak donoszone :)
 
Do góry