reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

I nie decydujesz się na Nifty? Lub inne tego typu badanie?
Nie. To nic nie zmieni. Dziecko i tak w obliczu przepisów jakie mamy musi się urodzic. Bez względu na to czy będzie chore czy zdrowe.
Kochać będę tak samo. Ja jestem dobrej myśli, tyle mnie złego spotkało w życiu że teraz musi być dobrze. I tego się trzymam.
 
reklama
To jak 1:476 to luzik, to prawie 1:500, a pamiętajmy, że to sa tylko statystyki. Ja z takim wynikiem na ZD bym już Nifty nie robiła, bo szkoda by mi było kasy mimo, że ją mam. Po skorelowaniu masz wynik lepszy niż z samego wieku i to jest najwazniejsze, a jak NT masz w granicach normy i kośc nosowa obecna to w ogóle bym spała spokojnie jeśli masz ukończony 35 rż :), bo wiadomo jesli bym była młoda to ryzyka pośredniego bym się bała i bym na Nifty leciała az by się za mna kurzyło :p
37 😁 Jutro jade na wizytę do ginekologa przyspieszona... W poniedziałek dokuczały mi skurcze szyjki.
Może jutro dowiemy się jaka płeć 🥰 Wczoraj maluch wieczorem rozgrywał chyba mecz piłkarski 😂
 
Nie. To nic nie zmieni. Dziecko i tak w obliczu przepisów jakie mamy musi się urodzic. Bez względu na to czy będzie chore czy zdrowe.
Kochać będę tak samo. Ja jestem dobrej myśli, tyle mnie złego spotkało w życiu że teraz musi być dobrze. I tego się trzymam.
Przeczytałam dopiero inne Twoje posty. Faktycznie dużo w życiu już przeszłaś ❤️ i tak masz rację nic to nie zmieni, ale ja z tych osób które poprostu wolą wiedzieć co będzie...
 
Hej kobietki. Nieśmiało się przywitam. Jestem Magda i prawdopodobnie będę lutową mamą ;) dołączam niepewnie i dopiero dziś do was bo w sumie do końca nie jestem pewna czy to luty czy marzec ale bliżej luty. Dopiero za tydzień mam 1 prenatalne i zobaczymy. Na pokładzie mam już jednego malucha więc postaram się do was zaglądać i przeczytać wasze historie ale dużo nie mogę obiecać bo bardzo żywiołowego chłopczyka mam przy sobie i dość dużo pracuje. Mam 34 lata więc czuje że wyjdzie mi większe ryzyko i choć w pierwszej ciąży tak nie panikowalam to w tej już bardziej. Plus jeszcze została mi duża waga po 1 porodzie więc będę znów wpisana jako duza mama ;)
Życzę wam wszystkim spokojnych dni bez boli i stresów i jeśli to wasze 1 ciążę to cieszcie się tym czasem ;) za kolejnymi razami już tak łatwo i przyjemnie nie jest ;p
 
Hej kobietki. Nieśmiało się przywitam. Jestem Magda i prawdopodobnie będę lutową mamą ;) dołączam niepewnie i dopiero dziś do was bo w sumie do końca nie jestem pewna czy to luty czy marzec ale bliżej luty. Dopiero za tydzień mam 1 prenatalne i zobaczymy. Na pokładzie mam już jednego malucha więc postaram się do was zaglądać i przeczytać wasze historie ale dużo nie mogę obiecać bo bardzo żywiołowego chłopczyka mam przy sobie i dość dużo pracuje. Mam 34 lata więc czuje że wyjdzie mi większe ryzyko i choć w pierwszej ciąży tak nie panikowalam to w tej już bardziej. Plus jeszcze została mi duża waga po 1 porodzie więc będę znów wpisana jako duza mama ;)
Życzę wam wszystkim spokojnych dni bez boli i stresów i jeśli to wasze 1 ciążę to cieszcie się tym czasem ;) za kolejnymi razami już tak łatwo i przyjemnie nie jest ;p
Witamy Cię droga mamo 😍
 
Hej kobietki. Nieśmiało się przywitam. Jestem Magda i prawdopodobnie będę lutową mamą ;) dołączam niepewnie i dopiero dziś do was bo w sumie do końca nie jestem pewna czy to luty czy marzec ale bliżej luty. Dopiero za tydzień mam 1 prenatalne i zobaczymy. Na pokładzie mam już jednego malucha więc postaram się do was zaglądać i przeczytać wasze historie ale dużo nie mogę obiecać bo bardzo żywiołowego chłopczyka mam przy sobie i dość dużo pracuje. Mam 34 lata więc czuje że wyjdzie mi większe ryzyko i choć w pierwszej ciąży tak nie panikowalam to w tej już bardziej. Plus jeszcze została mi duża waga po 1 porodzie więc będę znów wpisana jako duza mama ;)
Życzę wam wszystkim spokojnych dni bez boli i stresów i jeśli to wasze 1 ciążę to cieszcie się tym czasem ;) za kolejnymi razami już tak łatwo i przyjemnie nie jest ;p
Cześć! Mama to mama ❤️ Ciaza plus dziecko/dzieci na pokladzie to wyzwanie 😁 Ale dla nas matek nie ma rzeczy niemożliwych. Ja też jestem big mamuśka 🙃
 
Jesteśmy po USG nasz maluszek okruszek waży całe 256 gram i rozwija się prawidłowo 😂 poza tym dalej chowa to co między nóżkami ma 😂 kolejna wizyta za 4 tygodnie i zobaczymy czy wtedy będzie coś widać.
Super 🥰 który to już tydzień?
Ja 22.08. mam wizytę i mam nadzieję, że już będzie wiadomo kto w brzuszku siedzi 😀
 
reklama
Do góry