reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Ja biorę Omegamed optima start z DHA, ale wysłalam męża ostatnio do apteki i nie było tych leków, także Pani farmaceutka poleciła Pregna DHA i kupił.
Ale czytam i czytam i nie wiem, jak je brać. Czy same czy z pregna plus hmmm...

Chyba kupię sobie Omegamed, a na następnej wizycie dopytam lekarza 🙃
 
Dziewczyny a kiedy powiedziałyście w pracy o ciąży? Lub kiedy planujecie?
Wizytę mam jutro, jestem na 6+2. Pracuje jako sprzątaczka, codziennie mam jeden lub dwa domy. Na nieszczęście moje, w piątek zaczęły sie wakacje wiec dzieci w domu, takto zazwyczaj byłam sama. Od wczoraj męczą mnie straszne mdlosci i niestety nie kończą sie one w domu. Nie wiem ile razy mi uwierzą że zjadłam coś co mi zaszkodziło 😂
 
Dziewczyny ciąża bliźniacza dwujajowa, wszystko dobrze, są serduszka. Jestem w tak ogromnym szoku że cała się trzęsę. To jest niesamowite bo miałam takie przeczucie i tylko do męża o tym mówiłam, ale nie sądziłam że to możliwe.
Gratulacje kochana ❤️ cudowna wiadomości ❤️ Wszystkiego Dobrego ❤️
 
Dziewczyny ciąża bliźniacza dwujajowa, wszystko dobrze, są serduszka. Jestem w tak ogromnym szoku że cała się trzęsę. To jest niesamowite bo miałam takie przeczucie i tylko do męża o tym mówiłam, ale nie sądziłam że to możliwe.
Gratuluje :-) Fajnie ze nie jestem sama ;-)
 
Dziewczyny a kiedy powiedziałyście w pracy o ciąży? Lub kiedy planujecie?
Wizytę mam jutro, jestem na 6+2. Pracuje jako sprzątaczka, codziennie mam jeden lub dwa domy. Na nieszczęście moje, w piątek zaczęły sie wakacje wiec dzieci w domu, takto zazwyczaj byłam sama. Od wczoraj męczą mnie straszne mdlosci i niestety nie kończą sie one w domu. Nie wiem ile razy mi uwierzą że zjadłam coś co mi zaszkodziło 😂
Wiedzą od 8 tygodnia
 
reklama
Dziewczyny a kiedy powiedziałyście w pracy o ciąży? Lub kiedy planujecie?
Wizytę mam jutro, jestem na 6+2. Pracuje jako sprzątaczka, codziennie mam jeden lub dwa domy. Na nieszczęście moje, w piątek zaczęły sie wakacje wiec dzieci w domu, takto zazwyczaj byłam sama. Od wczoraj męczą mnie straszne mdlosci i niestety nie kończą sie one w domu. Nie wiem ile razy mi uwierzą że zjadłam coś co mi zaszkodziło 😂
Ja dzis mam spotkanie z przełożoną i zamierzam poinformować. U mnie jest 7t2d.
 
Do góry