reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Jeśli możesz zdradzić to jakie imię wybrała? 🙂
Aleksander ❤️
Dziewczyny, znikam na tydzień! Właśnie sobie uświadomiłam, że to szalony pomysł Egipt z 2-latką i jeszcze w ciąży 🙈 dlatego trzymajcie za nas kciuki! 😂
A ja trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w najbliższym czasie i za zdjęcia pięknych kropków z serduszkami ❤️
See you ☀️☀️☀️
Udanego wypoczynku ❤️
Hejka, jak tam? Jak się czujecie dzisiaj?

Ja wczoraj czułam się okropni, dziś jak sie obudziłam o 5 to znowu masakra.... Napiłam się wody. Właśnie wszystko zwróciłam.😔

Myślę czy nei zrobić porady na to zwracanie. 🤔Bo nie mam siły. To były takie jakby przymusowe wymioty za wymiotami. 😔
Ja ogólnie nie mam objawów ciążowych tylko ból cycków i zmęczenie, ale ta rwa jeszcze dokucza 🙈 oszczędzam się ile się da i dużo pomagają mi w domu 😊
Dzień dobry. Jak bardzo doceniam to że normalnie mogę o tej porze jeszcze spać 🙈 zaraz zbieram się na pierwszą wizytę i jestem mega ciekawa.
Miłego dnia :)
Trzymam kciuki ✊❤️ ja mam dzisiaj na 16 😊
 
Ahh to @Oleczqa002 milego wypoczynku ❤️
Zazdro. 😊
Ostatnio w Marcu na Gran Canaria byliśmy 😅

My mieliśmy jechać na wakacje ale niestety budowa w pracy i musiał jechać na te 3 tygodnie.
 
Hej wam.. zaczęłam uwielbiać wieczory i noce. Non stop bym spala. I te mdłości. Pomagają te opaski, że nie czuje górnych dróg i cofania się,ale cmi mnie cały czas załadek 🤢🤢🤢🤢
Wczoraj mąż wrócił to jeszcze zakupy zrobił 😊 jestem jak zwłok 😅😂
Za 1,5 tyg wesele ciekawe jak ja tam wytrzymam 😂😂😂😂
 
reklama
Do góry