reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Niee, miewam juz takie bole od jakiegos czasu ale tym razem az mi sie slabo zaczęło robić [emoji31] Na szczęście przeszło.

Ja nie piłam nigdy kawy, jedynie inka i to na mleku [emoji23]
 
reklama
Ooo tak dziewczyny ja też sobie mówiłam, że mały będzie tylko spał w swoim łóżeczku, ale życie pokazało co innego. Oliś ma takie fazy w nocy często nad ranem, że nie chce spać w łóżeczku i koniec... i co i biorę go i tule on śpi już twardo ja go odkładam a on w ryk... i dalej tule i pięknie śpi. Tylko, że mi też już głowa leci. Więc śpimy razem [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo tak dziewczyny ja też sobie mówiłam, że mały będzie tylko spał w swoim łóżeczku, ale życie pokazało co innego. Oliś ma takie fazy w nocy często nad ranem, że nie chce spać w łóżeczku i koniec... i co i biorę go i tule on śpi już twardo ja go odkładam a on w ryk... i dalej tule i pięknie śpi. Tylko, że mi też już głowa leci. Więc śpimy razem [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

No i tak naprawdę co w tym złego? :) one tak szybko rosną! Prędzej czy później i tak będą spać same w swoich łóżkach :) ja tam lubię czasem się przytulić do takiego małego ciepłego ciałka :) może czasem jest wygodniej ale ja jednak wole wykorzystać ten pierwszy rok do jak największej bliskości :) choć tak naprawdę tez zmieniłam nastawienie z kolejnym dzieckiem, Jasiek praktycznie od początku był odkładany do łóżeczka i spał sam, gdzieś się naczytałem czy sobie namawiałam ze tak musi być. A później już mi nie zależało, wygodniej było spać razem i w ostateczności już mam dwójkę, która ze mną nie śpi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na 18. W ciąży zupełnie zrezygnowałam z kawy. A co do kp to tylko alkohol powinien być ograniczony, wszystko inne już można. Ja już się nie mogę doczekać tatara i sushi ... mmm

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek GRATULACJE!!!!:-) :) zdrówka dla was!!!
Jeśli chodzi o picie kawy to mi położne w szpitalu kazały pić bo miałam straszne bóle głowy po znieczuleniu. Natomiast babki od noworodków jak się dowiedziały że piję kawę to usłyszałam absolutnie nie bo maluszek jest niespokojny:baffled:. Więc przestałam i piję tylko inkę.
 
reklama
Ja jestem kawosz i z moim traficznie niskim cisnieniem to wogole kawa musi byc. Ale faktycznie pije 1-2 malutkie, zabielane mlekiem teraz :)
 
Do góry