reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Barnek, badał już małą ortopeda?

Jak moja mała będzie lepiej spała z nami w łóżku, to też jej pewnie nie będę odkładać. Chociaż u mnie jest trochę strachu o to, że mogę dziecko przygnieść. Z kawą problemu nie mam - nigdy nie piłam, bo mi śmierdzi ;)

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
bez kawy ani rusz, choć ostatnio faktycznie nie piję codziennie:)

dziewczyny przestawiłam się totalnie. Te zatokimnie wykańczają i spać idę jak już ledwo siedzę, co by o nich nie myśleć. Także na dobrą sprawę wstałam pół godziny temu, (oczywiście z przerwami na siusiu;p), super:)

my dzisiaj wizytujemy, nie mogę się doczekać jak małą podejrzymy:) w sumie to nasza ostatnia wizyta. Śmiejemy się z małżem, że nasza mała pewnie czeka, aby mamie całkiem zimno zniknęło, co by można było stópki zacałować;d
 
mamy jeszcze jedną teorię;d że czeka na 17.02, bo obydwoje z małżem jestem z 17;d jedno z grudnia drugie z marca;d
 
Jenny to bylby naprawdę fajny zbieg okolicznosci jakby wyszla 17 [emoji1]

Ja z tym odkladaniem do lozeczka to nie wiem. Troche sie boję, że malz mi ja zgniecie [emoji19] Chyba, ze będę ja kladla od ściany, hm. Zobaczymy jak gwiazda bedzie spała pewnie [emoji4]

Dziewczyny musze przestac tyle jesc! Tyje w zawrotnym tempie. K stwierdzil, ze buzia mi sie zaokraglila i o wiele ladniej mi takiej "krągłej", pupa tez mi sie podoba wieksza ale nogi juz niekoniecznie [emoji19] Az sie zaczelam bac wchodzic na wagę...
 
Klauduska - to nie wchodź, ja już miesiąc sama z siebie nie wchodzę, żeby się nie denerwować, potem sobie sprawdzę w karcie ciąży ile u gina ważyłam, bo wszystko mi co dwa tygodnie sprawdza [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryliese i tak chyba zrobie [emoji1] Wizyte mam dopiero przed samym porodem, hehe. W ogole to wiekszosc z was ma jakos czesciej te wizyty na koncu a ja cały czas praktycznie co miesiąc [emoji19]
 
Ja tez bez kawy nie wyobrazam sobie dnia :)
Teraz mam chwile dla siebie bo maly zasnal, wczoraj poprosilam o konsultacje laktacyjna bo w ogole sie nie najada moim mlekiem, dokarmiam go modyfikowanym ale laktatorka powiedziala ze nie czesciej niz raz na 3 h max 45 ml zeby dalej karmic piersia.. nie zawsze mi soe udaje bo w nocy ciagle placze :) chociaz dobrze ze ma apetyt :) wczoraj wieczorem przywiezli nam do szpitala 4 noworodki chore na grype i strach teraz wyjsc na korytarz zeby sie nie zarazic i chodze za pielegnairkami i obserwuje czy ubieraja kombinezony i maski :) chyba zaczynam miec schizy na punkcie zdrowia ...
 

Załączniki

  • IMG_1031.jpg
    IMG_1031.jpg
    146,1 KB · Wyświetleń: 98
ja jeszcze jestem przed porodem, termin mam na 18, ale 13 mam się pojawić w szpitalu ;) kawę ostatnio namiętnie pijam (tzn. odkąd w ciąży jestem) :D
nie piszę często, bo skończyliśmy remont i ogarniam mieszkanie po ;), ale czytam na bieżąco - szczególnie w nocy :D
 
Klauduska ja mialam co tydzień od 35 tyg ale ze względu na problemy ze zdrowiem:) A jak u Ciebie wszystko jest ok to takie częste wizyty nie są potrzebne
 
reklama
Ortopeda juz nas widzial i niestety mala ma dysplazje stawu biodrowego :( założyli jej takie szelki .... trochę mnie to podłamało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry