reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Turluturlu też się cieszę, że można liczyć na pomoc dziewczyn. Wiem, że mam pomoc mamy, teściowej itp., ale one jednak małe dzieci miały ponad 20 lat temu ;)
Barnek to poszło ekspresowo! Gratuluję i życzę dużo zdrówka córeczce! :) jak się czujesz?
Myszka7_2005 trzymam kciuki, żeby jutro wszystko sprawnie poszło! :)
Rozmaryn to zostawiacie pewnie u siebie w łóżku na noc?

Jeszcze ja zostałam, w przyszłym tygodniu mam cesarkę. Wczoraj miałam trochę powera, a dzisiaj zrobił się ze mnie leń całkowity. Chodzę jeszcze w pidżamie i zastanawiam się, czy w ogóle jest sens się ubierać? :D
 
Mi też się nie chce ubierać.. ale muszę się zmobilizować, poćwiczyć z piłką, zakupy, spacer, ogarnę jakiś obiad i pewnie mi lepiej będzie. Ale lenia mam codziennie kurde i walczę ze sobą : )
 
W dzień to aniołek a w nocy masakra... Chciałam żeby spała w łóżeczku ale wtedy się budzi co godzina. A jak śpi z nami to tylko 2 razy na noc
Ja też myślałam żeby mały spał z nami. Ale bałabym się:( Rozmaryn a próbowaliście w wózku ? Wiem że niektóre dzieci bardzo lubią spać w wózku :)
 
Barnek - gratulacje!

Do mnie tata przed chwilą zadzwonił żebym przyjechała bo zrobił kotlety mielone i marchewkę i dostanę na wynos więc mam obiad z głowy :) ale radość. Odkurzę, zmyję podłogi i mogę zająć się chwilę sobą. Wczoraj brat mi odśnieżył pod domem i to też było bardzo miłe z jego strony bo nie prosiłam :) dzisiaj od nowa napadało ale już sobie sama z tym poradzę.
 
Dziewczyny dopadl mnie taki ból jakbym miala dostac okres, że az zaczęłam sie cala pocić, gdzie na codzień nie mialam z tym problemu ;l
 
reklama
Do góry