reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A Tacy jesteśmy teraz [emoji3]
1486470690-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsku mogę Ci napisać na priv;) bo jest tak oryginalne, że jestem od razu do namierzenia:D
Barnek trzymam kciuki za rozwój akcji.
Wiktor się naświetla, zmulila go ta żółtaczka troche na szczęście, bo przynajmniej pod lampą leży spokojnie, no i ja mogę odetchnąć.
Czekam na obiad, mam nadzieję, że przyniosą zanim się niunio rozbudzi

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
... doceniajcie ten czas kiedy jesteście same, możecie iść do łazienki kiedy chcecie, umyć się kiedy chcecie, zjeść kiedy chcecie a nie żyjecie pod dyktando noworodka :) dzidziuś do was przyjdzie, to kwestia dni a szkoda zmarnować te ostatnie na narzekanie.

To dopiero gadanie ciotki klotki - połowa z nas jeszcze nie wie jak to jest po drugiej stronie lustra i np opowieści o tym, że matki by najchętniej schowały dzidziusie spowrotem do brzuszka to jakieś science-fiction. Dla mnie bycie w ciąży nie jest wcale "przyjemne" i dwa razy się zastanowię nad drugą ciążą (a generalnie planowane są trzy). Dzieci narzekają na szkołę, studentki na egzaminy, a potem w pracy też coś się znajdzie do narzekania. La_nina - czy narzekania na brak czasu przy noworodku nie są nieodłączną częścią macierzyństwa? I czy te narzekania są jakieś ważniejsze od innych? Daj nam ponarzekać - taki mamy już marudzący naród :)

A co do studentek - to trochę niefajnie studiować i planować potomstwo, za dużo na głowie na raz - nie chciałabym na studiach mieć tak skomplikowanego życia - życzę powodzenia i zdanych egzaminów i zaliczonych prac lic i mgr. Mi się nie chciało strasznie tego pisać, mam nadzieję, że mimo wszystko znajdziecie motywację

Airfix - gratuluję :)

Ja mam tylko taką głupią nadzieję, że urodzę przed Klauduską [emoji55]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasiu_linka Jak wyglądał u Ciebie poród, rodziłaś w szpitalu? Jak sala i położne? Jaka część nl? a co najbardziej mnie interesuje: Jak wygląda sprawa z tym kraamzorg, jesteś zadowolona? :D Sory za tyle pytań ale trochę przeraża mnie wizja porodu.
 
natkaPolka u mnie na szczęście nie ma tych pytań - wszyscy wiedzą, że jak się mała urodzi, to mój mąż ich poinformuje. A jeszcze jak się okazało, że będę miała cesarkę, to tym bardziej - wiedzą, kiedy mam wyznaczony na nią termin ;)
Airfix gratulacje!! I dużo zdrówka dla córy! Jak się czujesz? :)
kosik_3 Tobie również serdecznie gratuluję i życzę zdrowia Adriankowi! Jak samopoczucie? :)
.jagódka super, że jutro już do domku! A jak tam brzuszek Wiktorka, już go nie męczy?
Barnek jeżeli to już, to powodzenia - trzymam kciuki!
sojnabig jak tam u Ciebie?? :)

Mam pytanie do tych, co miały cesarkę - ile po cesarskim cięciu dostałyście dzieciaczki? Nie mam tu na myśli pokazania dziecka, ale tak na dłużej. I jak było z karmieniem zaraz po zabiegu, jak jeszcze nie miałyście czucia w nogach - dziecko leżało na Waszym brzuchu, czy ktoś Wam pomógł się odwrócić? I już ostatnie pytanie ;) - czy tata mógł kangurować dzieciątko, póki nie było przy Was? Widać, że zbliża się termin mojego cc :p
 
Dla mnie bycie w ciąży też nie jest przyjemne, ale la_nina wie co mówi i nie napisała nic o wkładaniu dziecka do brzucha, tylko raczej o tym,że ten ciążowy luz docenia się przy noworodku. Ok,są różne dzieci, ale każde z nich wywraca świat do góry nogami

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gamka, położna go po 6 zabrała na chwilę i przywiozła śpiącego. Podejrzewam (bo nikt tu o niczym matki nie informuje),że odgazowaly go, bo potem zrobił obrzydliwa zielona kupę- dlatego też myślę,że to kwestia diety

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry