reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

U mnie lepsza nocka dzisiaj bo spalam do 6:00 :) Dziewczyny mam tak jak wy... ciagle jest mi goraco... zawsze uwielbialam cieplo i jak wszyscy wychodzili do podwyzszalam temperature a teraz otwieram okna :)
Wczoraj taka spiaca bylam ze nie nialam sily odpisywac, moja mama mowi ze to przez cukier ale mialam w normie... objawow zblizajacego sie porodu nie mam... a ostatnio to nawet zadnych boli i skurczy... tylko maly co jakis czas sie odezwie... termin za 4 dni ale wydaje mi sie przechodze ciaze...
p.s. Co byscie zrobily na moim miejscu... mam rozmowe w urzedzie za miesiac, wziasc malego tylko w poczekalni bedzie duzo osob wiec moga przenosic choroby ale bedzie przy mnie i bede mogla nakarmic... czy zostawic z meza rodzina i bede caly czas sie denerwowac czy wszystko ok ( nie bedzie nas ok 6-8 h )
 
reklama
U mnie lepsza nocka dzisiaj bo spalam do 6:00 :) Dziewczyny mam tak jak wy... ciagle jest mi goraco... zawsze uwielbialam cieplo i jak wszyscy wychodzili do podwyzszalam temperature a teraz otwieram okna :)
Wczoraj taka spiaca bylam ze nie nialam sily odpisywac, moja mama mowi ze to przez cukier ale mialam w normie... objawow zblizajacego sie porodu nie mam... a ostatnio to nawet zadnych boli i skurczy... tylko maly co jakis czas sie odezwie... termin za 4 dni ale wydaje mi sie przechodze ciaze...
p.s. Co byscie zrobily na moim miejscu... mam rozmowe w urzedzie za miesiac, wziasc malego tylko w poczekalni bedzie duzo osob wiec moga przenosic choroby ale bedzie przy mnie i bede mogla nakarmic... czy zostawic z meza rodzina i bede caly czas sie denerwowac czy wszystko ok ( nie bedzie nas ok 6-8 h )

Jakbym miała możliwość to bym na pewno zostawiła w domu, wolałabym szybko sama wszystko załatwić. A tatuś tez niech się uczy ze mama tez może czasem sama wyjść. Daj mu szanse się wykazać :) zreszta zobaczysz jak się urodzi malec jak to będzie z twoim mężem i tesciowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie, 6-8h to bardzo długo, u mnie to było jakieś 5 karmień (tak, Adam tak często jadł), butelki nie chciał wcale, nawet z moim mlekiem, więc ja bym wzięła dziecko ze sobą. Zobaczysz jakie będzie dziecko i wtedy zadecydujesz:)
Rozmroziłam lodówkę, męża zagoniłam do mycia szuflad i noszenia żarcia na balkon i do zamrażarki teściowej, a sama siedziałam na podłodze i kułam;) No nareszcie będzie duuużo miejsca:)
 
Jakbym miała możliwość to bym na pewno zostawiła w domu, wolałabym szybko sama wszystko załatwić. A tatuś tez niech się uczy ze mama tez może czasem sama wyjść. Daj mu szanse się wykazać :) zreszta zobaczysz jak się urodzi malec jak to będzie z twoim mężem i tesciowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

popieram !

ja się dziś fatalnie czuje, a właściwie od wczoraj o_O tylko że u mnie jakaś mega burza hormonów wrr raz jestem wesoła za chwile chce mi sie płakać, bez powodu w zasadzie.. mąż sie pyta co chwila co mi jest bo jakaś taka smutna siedzę a ja wtedy muszę iść do łazienki sie wypłakać... ja pierdziele toć to oszaleć można.. o_O
 
Tez tak myśle, nie planuj za wiele na zaś bo różnie moze być. Moze będziesz karmić butelka i nie bedzie problemu z zostawieniem? A moze bedzie tak ze nie będziesz mogła sie ruszyć bez małego.... wiesz to tak różnie moze byc.

Ja kiedyś pomagałam koleżance chyba jakos 2-3 godziny byłam z jej małym. I tez czekała jakos długo, i genralnie ja z jej małym krecialam sie koło niej. Wyszła, nakarmila i dalej czekala, a ja byłam na dworze. Było super ciepło wtedy. A jak będziesz mieć pogodę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbym miała możliwość to bym na pewno zostawiła w domu, wolałabym szybko sama wszystko załatwić. A tatuś tez niech się uczy ze mama tez może czasem sama wyjść. Daj mu szanse się wykazać :) zreszta zobaczysz jak się urodzi malec jak to będzie z twoim mężem i tesciowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Maz bedzie ze mna bo to bedzie rozmowa o zielona karte i trzeba udowodnic ze malzenstwo prawdziwe :)
Ja to sie strasznie bede bala ze cos sie stanie...mam nadzieje ze to teraz jestem taka przewrazliwiona... ale mam same czarne scenariusze jak tylko ktos by mial z nim zostac ...
w sumie jeszcxe jest duzo czasu ale tak sie zastanawialam co wy byscie zrobily zwlaszcza ze wiekszosc z was ma juz dzieci :)
 
Hey dziewczyny :)
Ja poszłam spać po 1 wiec spałam całkiem dobrze do 8 chyba bez pobudki.
Też zawsze byłam zmarźluch a teraz cały czas mi gorąco , szczególnie w nocy :D
Co do pieniędzy ... też bym nic nie dawała , to ich obowiązek :/ na coś chyba płacimy te składki.
 
Tez tak myśle, nie planuj za wiele na zaś bo różnie moze być. Moze będziesz karmić butelka i nie bedzie problemu z zostawieniem? A moze bedzie tak ze nie będziesz mogła sie ruszyć bez małego.... wiesz to tak różnie moze byc.

Ja kiedyś pomagałam koleżance chyba jakos 2-3 godziny byłam z jej małym. I tez czekała jakos długo, i genralnie ja z jej małym krecialam sie koło niej. Wyszła, nakarmila i dalej czekala, a ja byłam na dworze. Było super ciepło wtedy. A jak będziesz mieć pogodę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba tak by bylo najlepiej jakby ktos z nami pojechal bo to prawie 2 h jazdy.... jakby tak sie udalo to moze byloby najlepsze rozwiazanie ...
U nas pewnie za miesiac juz bedzie cieplutko, w tym roku prawie w ogole zimy nie mielismy...
 
Ellie to spokojnie weźcie kogoś jeszcze żeby spacerował z wózkiem w pobliżu a Ty co jakiś czas wyskoczysz i nakarmisz jeśli będzie taka opcja.
 
reklama
.jagodka podziwiam [emoji4] Ja mam lenia i zmusilam sie do pozmywania, malych zakupow i robie sobie drożdżówki a tak to siedzę ciągle i myślę co tu zrobić, żeby się nie narobić [emoji1] Ale chyba zmuszę się jedynie do nauki jeszcze.

Ellie ja nie pomogę w tej kwestii za bardzo ale tez bym poczekala moze z decyzja bo roznie to bywa z dziecmi [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry