reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Maz bedzie ze mna bo to bedzie rozmowa o zielona karte i trzeba udowodnic ze malzenstwo prawdziwe :)
Ja to sie strasznie bede bala ze cos sie stanie...mam nadzieje ze to teraz jestem taka przewrazliwiona... ale mam same czarne scenariusze jak tylko ktos by mial z nim zostac ...
w sumie jeszcxe jest duzo czasu ale tak sie zastanawialam co wy byscie zrobily zwlaszcza ze wiekszosc z was ma juz dzieci :)

Ellie ja bym dzieci zostawiła bo moje są już większe i ciężko z nimi wytrzymać gdzieś w urzędzie tak długo.. nudziły by się i marudzily wiec byłby stres i dla mnie i dla nich. A jak Twój maluszek będzie spokojny to i tak pewnie prześpi większość czasu. Dziewczyny maj racje, najłatwiej będzie kogoś wziąć ze sobą, niech spaceruje z dzieckiem. Zreszta myśle ze sami we dwójkę tez byście dali radę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najchetniej bym wziela ze soba tylko nie wiem czy urzad imigracyjny to dobre miejsce dla noworodka :) ale moze uda nam sie kogos namowic zeby z nami pojechal...

A jak sie dzisiaj czujecie ? Ja mam ochote cos porobic tylko nie wiem co :) chyba dzisiaj wrocily mi sily....
 
Moze urzad imigracyjny nie jest miejscem dla nowordka, ale moze jest jakis park obok albo fajna kawiarnia? U nas w urzedach mozna sie spotkac ze jest pokoj matki i dziecka. Zobaczysz na pewno cos wymyslisz. A ile tam musisz byc? Tak na rozmwie.

U Mnie bez rewelacji, zebra mnie bola i nic mi sie nie chce...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduśka nie ma co podziwiać, jak już było tak, że nie mogłam wysunąć szuflady, to była konieczność:D Dobrze, że mi A. pomógł, bo sama bym się zarąbała przy tym, a skuwanie lodu to fajna zabawa:p
Lodówka ułożona, małż jeszcze gary umył, kurze starte, zaraz odeślę go na zakupy, a sama skończę ogarniać kuchnię. Pranie zrobione, ubranka Wiktora ładnie leżą w torbie, te na wyjście też już wybrane i w jednym miejscu. Obiad na szczęście mam z wczoraj - pierońsko ostry sos słodko-kwaśny mojej mamy, więc przynajmniej to mam z głowy. Łazienki jeszcze muszę umyć, niech małz odkurzy i można się dalej lenić. Wypiłam kawę więc teraz jak króliczek duracella zasuwam, ciekawe kiedy odezwie się brak snu.
 
A ja musialam od nowa robic ciasto bo dodalam sol zamiast cukru i zauwazylam to juz po wyrobieniu... [emoji23] No ale mam taka ochotę na te drożdżówki, ze zrobiłam juz drugie.

A my dostalismy od dziadków zestaw na wyjscie dla Poli, do tego jakieś ciuszki i beciki wiec dzisiaj robię ostatnie pranie i wszystko będzie gotowe [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy się po wizycie. Wody nadal spadają, wczoraj były na poziomie 4.5. Z tego względu mamy skierowanie do szpitala na wywolanie porodu na wtorek. Rozwarcie między 3 a 4 cm, a dziś odszedł nam czop, jest więc chyba nadzieja ze lada moment samo się zacznie [emoji3][emoji3][emoji3]
Mala ma wagę między 3300 a 3700,przepływy w normie, ktg tez

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Anna świetne wieści!:)
Klauduśka, ja też mam drożdże, zagrzeje jajka i coś będę działać, tym razem może rogaliki z marmoladą.
 
Moze urzad imigracyjny nie jest miejscem dla nowordka, ale moze jest jakis park obok albo fajna kawiarnia? U nas w urzedach mozna sie spotkac ze jest pokoj matki i dziecka. Zobaczysz na pewno cos wymyslisz. A ile tam musisz byc? Tak na rozmwie.

U Mnie bez rewelacji, zebra mnie bola i nic mi sie nie chce...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jestesmy umowieni na konkretna godzine , rozmowy podobno trwaja ok 15-30 min ale czytalam w internecie ze ok 2 h sie spedza w urzedzie plus ok 4 h jazda z samochodem w 2 strony..




Ja juz kuchnie ogarnelam i zastanawiam sie co jeszcze porobic chyba tak jak jagodka czuje sie dzisiaj jak kroliczek duracella ;) pierwszy raz od miesiaca ;)

Anna25 woow cos czuje ze moze zobaczysz malenstwo przed wtorkiem :)
 
reklama
Do góry