reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja też po wizycie, nic nie pisałam, bo stan psychiczny okropny... Lekarz powiedział, że nadal jest sam pecherzyk, w sumie to chyba coś widzi w nim, ale żeby się nie nastawiać, bo nie ma czynności serca, nic nie zmierzył, nie wydrukował zdjęcia. Pod koniec wizyty wspomniał tylko, że kiepski sprzęt ma. Ja już szukałam w necie, jak się odbywa łyżeczkowanie 🙄
Poszłam prywatnie do gabinetu z porządnym sprzętem na usg wczesnej ciąży. I jest pecherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i malutkim zarodkiem... Bardzo fajna lekarka powiedziała, że trzeba poczekać tydzień i sprawdzić czy będzie tętno, ale wyglada dobrze i po prostu jest różnica wieku z OM i z wymiarów. 15 min trwało usg, wszystko dokładnie sprawdzone, mnóstwo zdjęć.
Ile to wszystko nerwów kosztuje to szkoda gadać. Osiwieje przez to czekanie.
A lekarz z mesicover i ich sprzęt. .. brak słów.
Boże mój kochany takie sprzęty to powinny być wycofane bo później jest kupa nerwów niepotrzebnie . Daj spokój 🙄
Najważniejsze że jest okej ❤️
 
Ja też po wizycie, nic nie pisałam, bo stan psychiczny okropny... Lekarz powiedział, że nadal jest sam pecherzyk, w sumie to chyba coś widzi w nim, ale żeby się nie nastawiać, bo nie ma czynności serca, nic nie zmierzył, nie wydrukował zdjęcia. Pod koniec wizyty wspomniał tylko, że kiepski sprzęt ma. Ja już szukałam w necie, jak się odbywa łyżeczkowanie 🙄
Poszłam prywatnie do gabinetu z porządnym sprzętem na usg wczesnej ciąży. I jest pecherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i malutkim zarodkiem... Bardzo fajna lekarka powiedziała, że trzeba poczekać tydzień i sprawdzić czy będzie tętno, ale wyglada dobrze i po prostu jest różnica wieku z OM i z wymiarów. 15 min trwało usg, wszystko dokładnie sprawdzone, mnóstwo zdjęć.
Ile to wszystko nerwów kosztuje to szkoda gadać. Osiwieje przez to czekanie.
A lekarz z mesicover i ich sprzęt. .. brak słów.
Przeżywałam to samo ostatnio. Słaby sprzęt, byłam pewna że już będzie zarodek a tu klops. Maleńki, zupełnie pusty pęcherzyk. Na szczęście kilka dni później na innym sprzęcie był już zarodek z bijącym serduszkiem i wszystko się zgadzało. Ale ile nerwów mnie to kosztowało to moje
 
Ja wiem, że lekarze mają mnóstwo takich pacjentek jak my, ale czasami brakuje mi od nich empatii. 😞
Lekarz pyta jak się czuje, no to mu opowiadam, a on stwierdza, że no ciąża to będę się tak czuć. Ja wiem, że będę, ale skoro pytał. Dla mnie to zupełnie nowa sytuacja. Może jestem przewrażliwiona, ale źle się poczułam. 😞
W ogóle miałam dziś jechać na basen, ale od rana boli mnie brzuch jak na okres. 😞 I totalnie totalnie mi się nie chce.
 
reklama
My już po wizycie . Wszystko wygląda dobrze . ❤️ Maluszek ma ponad 2cm i wg USG wychodzi 9+0 co daje termin na 6 marca . Muszę tylko dać heparynę w brzuch bo czeka mnie jutro podróż autem ponad 18h.
 

Załączniki

  • IMG_8339.jpeg
    IMG_8339.jpeg
    100,2 KB · Wyświetleń: 10
Do góry