reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ok, przystosujemy wątek szpitalny na tę okoliczność, zmienię za chwilę lekko jego nazwę. I prośba - jak już ktoś jest w szpitalu i wie że zaczął rodzić, to może niech pisze tam.
Obejrzałam z dziećmi pierdyliard albumów ze zdjęciami małego Adasia i Klaudii i aż nie mogę uwierzyć, że za moment znowu będziemy mieć takiego maluszka w domu:)
Ja mam akcje jak na tydzień przed porodem zz Adamem - tzn zalewa mnie śluz w olbrzymich ilościach, wtedy mówili, że to prawdopodobnie czop, ale to było już po zdjęciu pessara i po prostu na zakupach nagle się okazało, że mam całe spodnie mokre (na szczęście był białe i tylko ja wiedziałam, że są mokre) i nie był to ani mocz, ani wody. Teraz też wstałam z kanapy i sporo mi tego pociekło.
 
reklama
U mnie oficjalnie już dwójka chora, oboje gorączka, jedno kaszel, drugie katar. Na dodatek mąż tez się strasznie rozkaszlal. Jedynie ja nic nie czuje i pozostaje mi się modlić żeby tak pozostało. Rano lekarz. Raczej czeka mnie kolejna nieprzespana noc...
Martii ja tez mam termin na 10.02 ale nic się u mnie nie zapowiada.
Kosik to taka dzidzia u Ciebie ani za mała ani za duża, w sam raz :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia oby Ciebie nie dopadło to choróbsko wstrętne

Dzidzia u mnie w sam raz, typowy średniak, a mam koleżankę, między nami jest tydzień różnicy (ona wcześniej rodzi) i jej maluszek waży już 3400g :o więc różnica ogromna..
 
Ellie123 mi mają wywoływać z racji cukrzycy ciążowej, biorę dwie insuliny (doposiłkową i nocną) - w wielu szpitalach tak robią, podobno łożysko się szybciej niszczy i dlatego. Chociaż ja czuję że prędzej sama urodzę niż tej indukcji się w ogóle doczekam ;)

Ja mam tylko diete i moze dlatego u mnie nie beda wywolywac ...
 
kasia.zosia coś z tym wirusem jest, ale mój mąż w takim razie od dawna "nosi" go w sobie :D z dzieciakami wybierasz się do lekarza, czy próbujesz domowymi sposobami leczyć?

Ja chyba zwariuje z moim kręgosłupem, od kilku dni boli mnie w jednym miejscu. Mąż masuje, ale pomaga na chwilę i boli od nowa :(
 
reklama
kasia.zosia coś z tym wirusem jest, ale mój mąż w takim razie od dawna "nosi" go w sobie :D z dzieciakami wybierasz się do lekarza, czy próbujesz domowymi sposobami leczyć?

Ja chyba zwariuje z moim kręgosłupem, od kilku dni boli mnie w jednym miejscu. Mąż masuje, ale pomaga na chwilę i boli od nowa :(

Do lekarza pójdziemy bo Jaśka boli brzuch a Zosia kaszle, wole żeby ja odsłuchał a Jaśkowi może coś pomoże na ten ból. Na razie daje im tylko przeciwgorączkowe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry