reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

.jagodka dawaj znac od razu po wizycie!

Sojnabig o feta tak [emoji7] Dawno nie jaadlaam...

Gamka tez mam taka nadzieje i tez sie boje jak to bedzie ;/ U nas jest kilka szpitali i potrafia odsylac do innego jak jest jeszcze czas...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sóff
1484572271-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska u nas też właśnie odsyłają, jeżeli poród nie jest jeszcze w zaawansowanej fazie.
Jagódka świetna ta sowa! Ależ bym chciała mieć maszynę + umiejętności... :)
 
Gamka - na moim przykładzie: do listopada nie potrafiłam igły nawlec na maszynę;) 6 dni kursu i uszyłam już mnóstwo rzeczy:) Nidy nie jest za późno na naukę:)
Uciekam się myć:)
 
IMG_0423.jpg Kasiu_linka - tez czytalam ze sie nie tyje a nawet chudnie przed porodem, a ja mam teraz wizyty co tydzien i co tydzien +1-1.5kg lacznie prxytylam juz ok 20-22 kg :( z tym ze tyle samo przytylam jak tutaj przylecialam od hamburgerow wiec po porodzie biore sie za moja diete ze strony vitali i znowu ladnie schudne :)

Super mysz- ja tez czytalam ze jak czop odejdzie to lepiej unikac seksu ze wzgledu na bakterie... mi sie wydaje ze wczoraj odszedl, dzisiaj mialam polezec w wannie ale chyba wezme prydznic

Jagodka- piekna sowa !!! Wklejam zdjecie jaka ja chcialam zrobic ale w sumie nie wiem czy taniej i bezpieczniej nie wyjdzie kupic... na maszynie nie umiem szyc a recznie to moze byc ciezko ...

W nocy mialam jakies dziwne bole brzucha nawet nie przypominaly skurczy tylko po prostu bol... w srode bedzie 38 tydzien wiec jak cos to juz sie nie martwie :)

Dziekuje wam za pomoc z zaslonkami !!! Narazoe zostawie ciemne ale w kazdej chwili oddam jak znajde ladniejsze :) moze nawet dzisiaj sie przejade do sklepu tylko strasznie mi sie nie chce...
 

Załączniki

  • IMG_0423.jpg
    IMG_0423.jpg
    100,3 KB · Wyświetleń: 56
Ja też bym zjadła jakiś dobry makaron ;) ale nie zbyt mi się chce ciągle gotować tylko dla siebie :/
Mam nadzieje ,że nie będzie wielkiego obłożenia w szpitalu który sobie wybrałam bo jednak w Warszawie trochę ich jest.

Jagódka piękna sowa :)
 
reklama
Do góry