reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Jagódka Twoje dzieciaki mają dobrze, sówka śliczna [emoji4]
Monsku mnie też tak kłuje, ale często na noc jak mały zaczyna harce porządne, czasem to nawet i czuje tak jakby i w szyjce i w łechtaczce nawet. W dodatku jak chodzę to tak jakby w lewej pachwinie czuje i nie rzadko mam uczucie jakby mały tam mi się rozpychał. Ale zupełnie nie wiem czy to normalne...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie ręcznie sporo roboty, na maszynie to migiem i trwalsze. Sama bym Ci uszyla, ale pewnie wysyłka strasznie droga
Gin się spóźnia...
Jeszcze samochód mi nie odpalił:( musiałam wziąć Punto teściów- Jezu, nie dość, że teściowa jeździ pionowo i na kierownicy:p, to głośny ten samochód jak traktor.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsk u mnie jets to samo... tez tak czuje na szyjke. Dzis sie dowiedzialam ze dziecko juz do kanalu rodnego zeszlo i stad ten ucisk na szyjke. Ja jeszcze dwa tygodnie musze dotrzymac.

Kluje mnie w kroczu niemilosiernie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie ręcznie sporo roboty, na maszynie to migiem i trwalsze. Sama bym Ci uszyla, ale pewnie wysyłka strasznie droga
Gin się spóźnia...
Jeszcze samochód mi nie odpalił:( musiałam wziąć Punto teściów- Jezu, nie dość, że teściowa jeździ pionowo i na kierownicy:p, to głośny ten samochód jak traktor.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

O masakra nienawidzę siedzieć w samochodzie jak na krześle i prowadzić :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie, ja już nie wiem jak to jest z tą herbatą i wiesiołkiem.
Mi poleciła położna herbatę z suszonych liści malin 2x1 od 35 tygodnia do 37 tygodnia.
Na szkole rodzenia mówili że od 36 tygodnia do końca ciąży (gin to samo).
Wiesiołek przez położną mam zalecany od 37 tygodnia do końca (3x1).
Herbatę już piję, z wiesiołkiem czekam, ale nie wiem kiedy mam przestać pić tą herbatę.
Krocze masowałam dzielnie i wytrwale, poszłam na wizytę to się okazało że szyjka maksymalnie skrócona, gin zakazał masażu do 37 tygodnia.
Mam koleżanki co masują krocze, piją herbę i łykają wiesiołek od 32 tygodnia i nikt im nic nie mówi.
 
Ja nawet nie probuje masowac krocza, bo boli jak fix.. dzieki za odp dziewczyny, po swojemu podejrzewam, ze mlody juz jest bardzo nisko i stad te bole i klucia..
Ja przed ciaza maratony biegalam itp a potem najpierw niemoc i mdlosci a potem zaraz rwa kulszowa, ze ani chodzic nie moglam. W sumie kolo listopada zaczelo mi byc lepiej to sie inne plecowe sparwy przyplataly. Tesknie za ruchem, juz niedaleko :)
 
reklama
Ellie ręcznie sporo roboty, na maszynie to migiem i trwalsze. Sama bym Ci uszyla, ale pewnie wysyłka strasznie droga
Gin się spóźnia...
Jeszcze samochód mi nie odpalił:( musiałam wziąć Punto teściów- Jezu, nie dość, że teściowa jeździ pionowo i na kierownicy:p, to głośny ten samochód jak traktor.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki Jagodka :) napewno przesylka drozsza niz kupno gotowej tutaj ( 10$) tylko tak jak patrze jakie rzeczy robisz to chcialabym jedna zrobic tez sama dla synka... a co wkladasz do srodka takich pluszakow?
 
Do góry