reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A mój M miał mieć dziś wolne ale kierownik zadzwonił, czy mógłby przyjechać, więc do 23 jestem sama :( teraz muszę sobie wymyślec jakiś jednoosobowy obiad..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny ;)
co do zamykania forum pytanko takie, bo faktycznie otwieranie nowych tematów i pytania bez sensu albo w tematach które juz były wprowadzają tylko zamęt, ale np taka ja, czytam cały czas, piszę od czasu do czasu, nie zawsze mam czas, chęć, na czym napisać (pisanie na moim tel to katorga a laptopa cały czas pod ręką nie mam) albo nie wiem po prostu co pisać i teraz zamkniecie czy przeniesiecie forum to generalnie dostępu nie mam (czy jak się na to zapatrujecie?), a jeśli jeszcze jakaś dziewczyna się znajdzie, która z różnych powodów nie pisała, odezwie się teraz, ale za krótki staż na forum to też odpada?
densik tak długo dałaś radę, więc jeszcze chwileczkę wytrzymasz ;D dzielna babka jesteś, ale za chwilę Maluszek wynagrodzi Ci te wszystkie tygodnie w szpitalu ;)
japko ja to bym chyba nerwowo nie wytrzymała tyle czasu bez podglądania Malucha, czasami nawet 4 tygodnie było mi cięzko wytrzymać ;/ a co do zwiększonej ilości porodów, to coś w tym jest, wszędzie teraz słyszę, że porodówki zawalone itp. U mnie w mieście jest tylko 1 szpital i ma 3 sale porodowe i się zastanawiam co będzie jak na raz zaczną np 4 dziewczyny rodzieć hmm ;p
Sojnabig tam u Ciebie jest tylko 1 szpital? i orientujesz się może ile porodówek? :)
Asienka_s antybotyk podają dopiero przy porodzie, ważne że chyba w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia porodu, albo od odejścia wód i później po kilku godzinach chyba jeszcze jedna dawka antybiotyku. Dokładnie nie pamiętam, ale koleżanka rodziła rok temu z dodatnim GBSem i tak własnie miała ;)

W ogóle ciąża donoszona jest jak jest 37tc i ileś dni, czy już 36tc i ileś dni? ;p bo już zgłupiałam ;p
Od kilku dni mi brzuchol twardnieje, czasem boli jak przed miesiączką, ale skurczy nie zauważam, albo ich nie czuję ;)

Ja mam około 7,5 kg na plusie, ale ja z tych "większych" więc jak bym więcej tyła to bym się zapłakała ;p

Ps. Dziewczyny, które korzystaja z apki na tel, czy u was też w nie widać wszystkich tematów na forum w tym lutowych, czy tylko mi apka nie działa?

Miłego dzionka ;)
 
Ja uwielbiam jednoosobowe obiady, bo mogę wtedy jeść kluchy ze szpinakiem i fetą, bo normalnie nie chcą tego jeść, więc nie mam wtedy problemu:)
Nuśka, Ty jesteś nasza, więc się nie martw:) Część tematów jest przyklejona, możesz też wejść nie w subskrybowane, tylko ogólnie na forum i tam wchodzisz w "przyszłe mamy" i "lutowe mamy 2017"
 
Ja uwielbiam jednoosobowe obiady, bo mogę wtedy jeść kluchy ze szpinakiem i fetą, bo normalnie nie chcą tego jeść, więc nie mam wtedy problemu:)

Haha dokładnie to samo mam!! :D także właśnie wstawiłam wodę na makaron :D mimo, że wczoraj w rest jadłam tagliatelle z kurczakiem i feta :D


Nuśka - szpitale są dwa ale tylko w jednym porodówka ;) regionalne centrum zdrowia na Bema, sprawdź sobie:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas praktykują, że donoszona to 37+1
Sojna, u mnie im szpinak chyba nie podchodzi, chociaż jego przygotowanie doprowadziłam do perfekcji:)
 
.jagódka pokaż sowę :) powodzenia na wizycie, daj później znać, co powiedział lekarz.
super_mysz17 ja przez całą ciążę miałam spokój, a na koniec się coś przypałętało :/
turluturlu ja zawsze buzię miałam okrągłą, ale teraz to jestem pusia straszna! Ja już nie mogę doczekać się, aż rozłożymy łóżeczko i wózek będzie do odebrania - wtedy bardziej będzie czuć, że w domu za niedługo pojawi się noworodek ;)
Dysiak może jakieś puzzle, z tych specjalnych dla 2-latków (one są takie duże)?
Barnek dla 3 latka fajny może być piasek kinetyczny :) a dla 7 latka może jakiś zestaw eksperymentalny, typu "Jak powstaje wulkan" czy produkcja kryształów? Takich zestawów jest mnóstwo, a są naprawdę ciekawe :)

Mój widać, że się martwi jak mnie coś np. zaboli, ale na razie nie myśli o porodzie itp. Ale jak tylko widzi, że próbuję się podnieść, czy coś, to od razu rzuca się do pomocy ;) nawet nie straszcie, że tyle porodów, bo chciałabym rodzić w konkretnym szpitalu i mam nadzieję, że mnie nie odeślą...
 
reklama
Do góry