reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A ja wściekła jak osa jestem ;[ teście się umówili z nami wczoraj na obiad, ja rozmrozilam mięso a Ci zadzwonili godzinę przed przyjazdem, że jednak ich nie będzie :// na szczęście siostra ze swoim mężem wpadną i zjedzą te ogromne ilości jedzenia :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha także tego nie krzyczymy w razie czego [emoji3]
A ja mam całą ciążę tylko jeden termin. I póki co nic nie czuje, aby to się miało zmienić w sensie jakiś przeczuć.
Nie dobrze, że mamy takie humory, ale cieszę się, że nie ja jedna [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, witam się zimowo :D
Półtorej godziny dziś na spacerze byłam, myślałam, że kręgosłup mi wysiądzie ;) Ale baaardzo przyjemnie, lubię jak jest śnieg i lekki mróz :)
Dla mnie to też kosmos, że Wy już do porodów się szykujecie, ja termin mam na 23 lutego i to jeszcze strasznie daleeeeko! Ostatnio to nawet śniło mi się, że urodziłam, patrzyłam w kalendarz, a tam data już marcowa była :o
Wy tak o tych drożdżówkach w kółko, a ja dziś na obiad mam placuszki ziemniaczane, mniam! :)
Miłego popołudnia wszystkim!
A, jeszcze odnośnie krzyków: nie mam pojęcia, jak będę reagować na ból w trakcie porodu, ale jak piszecie, że lepiej nie krzyczeć, bo to wstyd, to chyba nie będę krzyczała, hihi ;)
 
Słyszałam, że od opadniecia brzucha które następuje około 38 tc do porodu mogą minąć 2-3 tyg. Babcia mówiła, że poród blisko jak się w przestrzeń między biustem a brzuchem ręka mieści. Mi z Alicją się w 41 tc nie mieściła :D
Ja w te zabobony nie wierzę w sumie ;-) jak się porod zacznie to się zacznie ale prawda jest taka że tak właśnie opadł że więcej niz ręką się zmieści... Miałam na czym ręce oprzeć a tera to wyglądam jakbym miała co najwyżej otyłość brzuszna a nie 9 miesiąc ciąży ;-)
 
Dziewczyny nie mogę jakoś tego pojąć jak piszecie, że już zaraz macie terminy. Ja mam termin na 16 i wydaje mi się, że to jeszcze tyle czasu...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie to też póki co abstrakcja :o
W sumie to w domu poza moim wyglądem nic nie wskazuje, że zaraz ma być noworodek, bo jeszcze nie przywiozłam łóżeczka, ani gondoli ani fotelika. A ubranka i inne przybory są ułożone w szafce.

Ciężki ten dzień chyba w ogóle. Ja juz mam stres bo raz, że jutro wizyta, a dwa mamy jutro mieć info czy nam kredyt w banku przejdzie.... biedna Ala już ochrzan dostała, bo jakby tego wszystkiego było mało to dziś w ogóle broi. :(
 
Ja dziś cały dzień na uczelni.. Coraz ciężej mi się siedzi bo brzuch mi opadł (mąż zauważył) i jak siedzę to jakby z jakimś plecakiem na nogach haha, ale lepiej mi się oddycha :)
Moja mama też mówi, że jak już cała dłoń wejdzie między brzuch a biust to do porodu tuż tuż... zobaczymy ;-)
Bardziej się martwię imieniem dla dziecka-myślałam, że Rozalia nie jest popularne, ale czytam, że coraz bardziej popularniejsze.. Nie chcę żeby potem pół piaskownicy się odwracało i żeby było jak z Antosią (choć to piękne imię) i innymi żeńskimi imionami, których pełno:/
 
reklama
Do góry