reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja jutro mam wizytę, to zobaczymy na czym ten pessar jeszcze wisi;) na szczęście morfologia i mocz ok

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to już się czuję tak, że będę chodzić wiecznie w tej ciąży [emoji24][emoji24] Wy wszystkie urodzicie a ja nadal nie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ellie - ja nie rozumiem takich nachalnych ludzi!! Jezeli mowisz delikatnie "nie" a oni swoje.. wiecie jak tu jest? ze jedna osoba, zazwyczaj jest to ojcic dziecka, moze byc ile chce, ale inne osoby to trzeba miec pozwolenie od personelu! Ze wzgledu na spokoj na oddziale i przynoszenie zarazkow wraz z tabunem ludzi. Jak urodzilam synka to tesciowie zostali poza oddzialem (przyszli dopiero na drugi dzien) i polozna pozwolila wyniesc na 5 min synka tzn maz zaniosl to tzw pokoju wizytowego, zeby zoabczyli i tyle, I tak powinno byc!

U mnie na budziku 37 skonczone , wiec chyba tez powinnam czuc luz, ze jakby co to donoszona, co nie?

Ja ostatnie tyg zauwazyla, ze brzuch nie rosnie, jak bylo 105 tak jest 105cm, tyle, ze bardziej widac ksztalty dziecka, wyraznie widac gdzies jest pupa i brzuch jest twardszy. Nie pamietam jak to w poprzedniej bylo..
 
Chyba wiem, co dzisiaj upieke [emoji3]
Rozmaryn, Barnek trzymajcie się jeszcze w dwupaku - pisze ja, która po piątkowej wizycie ma 2 cm rozwarcia i gładka szyjke [emoji6] muszę dolezec do piątku, żeby ciąża donoszona była i potem wywołanie porodu bo mam mało wód płodowych. Tak więc zostaniemy rodzicami albo 24, albo 31.01 jeśli wody przestaną się zmniejszać. O ile Mala nie zdecyduje się wyjść wcześniej, bo wg gina wszystko na to wskazuje

5djy3e3kpgua6zwe.png

Anno to wyleguj się, no i powodzenia :)
Nie zgadniecie co ja dziś pieke :D jedziemy do mamy na obiad i chciałam jakieś ciasto, patrzę a tam w lodowce składniki na bułeczki :D mąż tego tyle nakupił :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to już się czuję tak, że będę chodzić wiecznie w tej ciąży [emoji24][emoji24] Wy wszystkie urodzicie a ja nadal nie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie spokojnie :D masz termin dwa tygodnie przede mną wiec raczej na pewno urodzisz wcześniej :D bo mi nic się nie szykuje na razie.
Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anno to niezle ze szyjki juz brak...obyś jeszcze ten tydzień dolezala:)
U mnie to nawet nie wiem co tam sie dzieje... moze tez brak. Męczyły mnie skurcze wczoraj okrutnie, ale dzis rano cisza.

Ellie o nie, ja bym nie pozwila na taki tłum. Niech czekają w spokoju na twój pierwszy telefon az będziesz miała na nich ochotę.

Tu tak jest, nawet rodzina nie odwiedza dopóki zielonego światła nie dostanie.

W szpitalu ( o ile będę tak długo) mogą być dzieciaki moje ze mną, bo pokój jest rodzinny. Wiec m ewentualnie ich dowiezie, jakby mnie mieli dłużej przytrztymac. A tak 6 godzin po SN do domu można iść, i taki mam plan.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spokojnie spokojnie :D masz termin dwa tygodnie przede mną wiec raczej na pewno urodzisz wcześniej :D bo mi nic się nie szykuje na razie.
Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam w środę, liczę na jakieś dobre wieści :) za dwa tygodnie to już liczę na to, że Maluszek będzie z nami ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam w okolicy 2 osobową rodzinę więc się wizyt z ich strony nie obawiałam ale ojciec mojego pierwszego syna ma większą rodzinę w dodatku strasznie namolna...powiedziałam mu że nie chce widzieć w szpitalu wielkich wycieczek! On wyszedł i do mojej mamy to przekazał a ona sie pyta kogo niby ma przyprowadzic??? Następnego dnia ściągnął całą swoją rodzinę! Matkę, dwie siostry z mezami, syna jednej z nich i brata swojego.... I nic do nich nie docierało. Lekarz wszedł i próbował delikatnie wytłumaczyć że to przesada ale nic do nich nie doszło! Jak wyszedł to zaczeli na niego nagadywac do tego...wstyd jak nie wiem :-/

Mnie się przedwczoraj bardzo brzuch obniżył. Mój gin na urlopie do 5 lutego :-( ale położna powiedziała że jak coś sie będzie działo to do szpitala jechać teraz to już mówi od razu. Na 99% jak się zaczną skurcze czy odejdą wody to będzie cc. Czyli jak się zacznie jakaś akcja. Koleżanki mówią że tak brzuch opadł że pewnie do ferii urodze. (u nas ostatni tydzień stycznia)
W sumie jakieś takie też mam przeczucie że jeszcze w styczniu się wyrobimy.
 
Do góry