reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska jeśli nie chodzisz regularnie albo nie byłaś jeszcze to ja bym na pierwszy raz nie próbowała w ciąży. Tak jak Monia pisze ja jestem z tych co pierwszy raz by się zle skończył. Nie znoszę gorąca, nawet w wannie z ciepła woda nie wytrzymam za długo bo robi mi się słabo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
i ja bym nie szla... ale ja to nie lubie sauny tzn jestem w stanie oddychac max 2 min... za to wiem napewno ze tam gdzie chodzilam na basen nie mozna bylo wchodzic do jacuzzi w ciazy...
 
Ja licze jedynie na pomoc męża, nikogo innego nie potrzebuję [emoji4]

Czy któraś z Was ma jakieś potwierdzone informacje odnosnie sauny w ciąży? Na internecie raz czytam, że wskazana a raz, że nie. I juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nam mówili na szkole rodzenia ,że sauna w ciąży odpada. A jeśli chodzi o basen to najlepiej woda ozonowana.
 
Wszelkie Aqua parki to niestety środowisko mnóstwa bakterii. Mi ginekolog nawet na zwykły basen radził zakładać globulkę i do tego tampon.
Aqua parki odradzał.
Co do sauny - przed ciążą chodziłam, ale nie jakoś regularnie dlatego nie ryzykuje w ciąży.
Woda ozonowania najlepsza. Po chlorowanej trzeba dokładnie umyć się włącznie z włosami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mmm sauna parowa :) chociaż na minutkę - chyba bym się skusiła :) ale ja lubię takie rzeczy od czasu do czasu, teściowie mają klasyczną fińską koło domu zbudowaną, ale do takiej to bym nie weszła teraz, a o podczerwieni chyba musiałabym więcej poczytać, ale to nie powinno zaszkodzić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja liczę oczywiście na pomoc męża. Tak sobie poustawiał w pracy, że będzie ponad miesiac w domu. I jakos nie chciałabym aby pomagał mi ktoś jeszcze.. przynajmniej na początku. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi się wtrącał w to jak kąpie czy przewijam dziecko.. Sama do wszystkiego dojdę.

Ja jak miałam wyjeżdżać na wakacje w góry to właśnie zastanawiałam się co z sauną. Poczytałam trochę, że może podnosić temperaturę jak ktoś wcześniej nie korzystał więc odpuściłam. A w efekcie i tak nie wyjechaliśmy :)
 
Tak z ciekawosci przegladalam styczniowki i marcowki i sie zastanawiam co sie stanie z naszym forum??? Bo widze ze juz nie ma grudniowek czyli nas tez zamkna ??
 
reklama
Do góry