reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

ellie - ja sie zajadam brownie z fasoli, jest przepyszne, bez cukru ani maki, mniam mniam, robi sie szybko :)
Link do: Brownie bez cukru i mąki - Panna Anna Biega
ja np nie dodalam daktyli ( bo akurat nie mialam) a z miodem tez mozna pooszukiwac. No i jedno co, to zrobilam pierwsza wersje, ze mialam fasole z puszki i maz stwierdzil, ze to slodkie "chili con carne" a za drugim razem ugotowalm sama fasole i powiem Ci, ze trudno byloby zgadnac, z czego to jest :) ma duzo protein :)

Robilam brownie z podobnego przepisu tzn bez bananow ale z daktylami i bylo pyszne tylko pracochlonne... tzn samo zmielenie fasoli z puszek bylo straszne bo konsystencja byla ciagle z grudkami i tam byla czekolada zamiast kakao...
w sumie zdrowsze tylko ciekawe czy przy cukrzycy mozna :)
 
reklama
ellie - ja wrzucilam wszystko do miksera i samo sie zrobilo, tyle ze najpierw plynne z fasola, wlasnie zebys ie fasola rozdrobnila dobrze. No i raz sprobowalam, ze ciasto wrzucialm do silikonowych foremek i powiem Ci, ze lepiej smakuje i wygodniej, boo od razu jest porcja
 
Polecam :) To chyba jedyne ciasto, ktore nie powoduje u mnie wyrzutow sumienia :) I mozna modyfikowac wg sibie, ja np dodaje orzechy, ktore uwielbiam .)
 
A ja myśle ze w ostateczności, gdyby poród był taki jak poprzedni to dałabym radę sama z dziećmi w domu, niestety gorzej jak będę w szpitalu. Mężowi przysługują 2 dni wolnego a potem musiałby wziąć urlop. Na szczęście brat się zapowiedział na ferie od 30.01 do 10.02 a po nim przyjedzie na tydzień siostra na urlop :) mam wiec nadzieje ze urodzę w tym czasie :D ja dziś miałam straszna ochotę na kisiel i sama go zjadłam oczywiście bo moje dzieci nie jedzą :D
Monsku widziałam w libratusie ze robią zapisy na nowy rok. Nauczycielka Jaśka ma nam powiedzieć jak będzie wyglądała nauka w przyszłym roku, jak do dowiem to dam Co znać. Co do materiałów jakbyś chciała sama robić to nawet ja mogę ci je przesłać bo będę mieć wszystkie na komputerze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja licze jedynie na pomoc męża, nikogo innego nie potrzebuję [emoji4]

Czy któraś z Was ma jakieś potwierdzone informacje odnosnie sauny w ciąży? Na internecie raz czytam, że wskazana a raz, że nie. I juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry